Pokeris verslo planas


Verslo įdėja – Sportinio pokerio klubas “PlayPoker Club”. Aplinkos analizė. Verslo proceso analizė. Pradiniai finansiniai ištekliai. Kaštų klasifikavimas. Paslaugos teikimo kaštai ir savikaina. Savikainos nustatymo metodas ir parskirstymo bazė. Sportinio pokerio klubo „PlayPoker Club“ padalinių struktūra. Pardavimo kainos nustatymas. Kaštų apimties pelno analizė. KAP (lūžio momentas ir saugumo riba). KAP grafinio atvaizdavimo metodas. Teikiamos paslaugos biudžetas. Pelno (nuostolio) ataskaitų sudarymas. Išvados.

Šiandien Lietuvoje galima rasti daug pramogų, skirtų linksmai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Biliardas, boulingas, sporto klubai, ledo čiuožyklos, restoranai, barai – tai vienos iš daugelio pramogų, kurių yra pilni didžiausi miestai. Mes taip pat nusprendėme įsijungti į jų gretas ir suteikti Kaunui ir jo žmonėms dar vieną puikų laisvalaikio praleidimo būdą. Nusprendėme atidaryti Kaune sportinio pokerio klubą “PlayPoker Club”. Tokį sprendimą įtakojo tai, jog išanalizavus rinką, radome tik du panašaus pobūdžio klubus Kauno regione, t.y. “Pilna Troba” ir “Pokerio namai”, ir tai, jog šiuo metu Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, yra labai išpopuliarėjąs pokeris ir kiekvieną dieną jis pritraukia daug naujų šio žaidimo megėjų. Ir svarbiausia, kad šį sportinį žaidimą gali žaisti ir jauni, ir seni žmonės (n-18), todėl norinčių lošti ratas tik didėja. Ne paslaptis, jog pokeris yra gana ilgas žaidimas, todėl klube bus įrengtas mini baras, kuris tenkins žaidėjų norus. Taip pat bus pasiūlyta kitokios veiklos mūsų klientams, kuriems nepasiseks pokerio turnyruose ir jie galės toliau smagiai leisti laiką šalia draugų. Kadangi mes patys mėgstame žaisti šį žaidimą ir esame aplankę kitus sportinio pokerio klubus, pamatėme jų pliusus ir minusus, nusprendėme surizikuoti ir įkurti naują sportinio pokerio klubą – “PlayPoker Club”.

  • Microsoft Word 47 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (4045 žodžiai)
  • Universitetas
  • Pokeris verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Pokeris verslo planas. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/pokeris-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 10:00
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo