Policijos logistika


Logistikos referatas. Įvadas. Logistikos raida. Logistikos samprata. Policijos reikšmė. Kas yra policija. Policijos istorija. Policijos departamentas. Policijos valdymo struktūros schema. Policijos rūšys. Policijos logistinė veikla. Išvados ir rekomendacijos. Literatūra.


Šiais laikais labai dažnai galime susidurti su žodžiu logistika. Tai yra mokslas apie planavimą, organizavimą. Kitaip tariant, logistika tai prekių užsakymas ir jų išvežimas į tam tikrą, paskirtą vietą. Logistika leidžia minimizuoti prekių atsargas ir daugeliu atveju apskritai jų atsisakyti, gerokai sutrumpinti krovinių pervežimo ir pristatymo laiką, pagreitinti informacijos gavimo procesą, pagerinti aptarnavimo kokybę. Taip yra todėl, nes prekių kiekiai nėra dideli, kiekvienas vežėjas privalo užtikrinti krovinio saugumą, taip pat, važiuojant nuolat yra tikrinami kroviniai keliuose, ar kertant valstybių sienas. Kaskart perdavus krovinį kitiems asmenims yra pildomi dokumentai, kad būtų užtikrinta krovinio kokybė, taip išvengiama nemalonumų ir sunkumų ieškant krovinio pažeidėjų. Šiai dienai logistika labai plačiai paplitusi ne tik tarp įmonių susijusių su krovinių pervežimu, jos operacijom užsiima ir viešosios įstaigos teikiančios paslaugas šalies gyventojams.

Darbo tikslas: apibendrinti logistikos sampratą, išsiaiškinti kas yra policija bei kuom pasireiškia policijos logistika.

Darbo uždaviniai:

1.Atskleisti logistikos sampratą jos atsiradimo istoriją.

2.išsiaiškinti kas yra policija bei kokios jos rūšys.

3.Išanalizuoti policijos logistinę veiklą.

  • Logistika Referatai
  • 2013 m.
  • Irmina
  • 18 puslapių (4051 žodis)
  • Logistikos referatai
  • Microsoft Word 38 KB
  • Policijos logistika
    10 - 2 balsai (-ų)
Policijos logistika. (2013 m. Rugsėjo 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/policijos-logistika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 04:26