Polimerai skaidrės


Polietileno chemines savybes. Skaidres apie polimerus. Polimeru chemines savybes. Polimerai ivadas. Polimeras polimerų savybės. Polimerai ppt. Polimerų kilmė. Polimerai.ppt. Polimeras skaidres. Polimeru savybes.

Tikslas. Išsiaiškinti polimerų gamybos principus ir polietileno gamyba. Įvadas. Kas yra polimerai? Polimerai klasifikuojami pagal:. Pagal kilmė skirstomi:. Pagal naudojima polimerai grupuojami:. Polimerų struktūra. Pramoniniu mastu polimerai sintetinami šiais būdais:. Polietilenas. Polietileno fizikines ir cheminės savybės. Polietileno gaminiai. Įvairios polietileninės plėvelė ir maišeliai kurie nuo šilumos susitraukia. Apsauginės plėvelės. Lipnios pakavimo juostelės. Išvados.

Išnagrinėti polimerų gamybos technologiją. Išnagrinėti polimerų klasifikaciją. Išnagrinėti polietileno gamyba. Susipažinti su polietileno gaminiais jų panaudojimo sritimi. Išnagrinėti fizikines ir chemines savybes.

Šiuo metu pasaulyje nėra žmogaus veiklos srities, pramonės ar technikos šakos, kurioje nebūtų naudojami polimerai ar jų gaminiai. Žmonija polimerus naudoja nuo neatmenamų laikų, tačiau polimerų mokslas tapo savarankiška sritimi tiktai 3- jame ir 4- jame praėjusio šimtmečio dešimtmetyje.

Polimerą sudaro didelis skaičius monomerų, kurie yra polimero struktūrinis vienetas . Ne visi polimerai yra ilgos grandinės vienas paskui kitą išsidesčiusių monomerų. Daugelyje polimerų monomerai jungiasi ne tik su gretimais dviem kitais monomerais, bet su daugiau monomerų, tokiu būdu sudarydami tarsi tinklą Polimerų susidarymas iš monomerų yra vadinamas polimerizacija.

Kondensuotos būsenos monomere Dujinės būsenos monomere Monomero lydale Tirpale Suspensiniu Emulsiniu ir tarpfaziniu būdu.

Polietilenas daug lengvesnis už vandenį Elastingas Kaitinamas polietilenas 110° C temp. minkštėja ir lengvai keičia formą. Atšaldytas sukietėja ir išlaiko įgautą formą. Kaitinamas polietilenas skyla.

Įprastinėmis sąlygomis jie nereaguoja nei su sierosrūgštimi, nei su šarmais.

  • MS PowerPoint 654 KB
  • 2016 m.
  • 18 puslapių (504 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simas
  • Polimerai skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Polimerai skaidrės. (2011 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/polimerai-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 00:33
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo