Polimerinės termoizoliacinės medžiagos ir jų gaminiai


Polimerinės termoizoliacinės medžiagos ir jų gaminiai. Įvadas Bendros žinios apie polimerus. Polimerinės statybinės medžiagos ir dirbiniai šiuolaikiniame pasaulyje vis dažniau pakeičia tradicines natūralias medžiagas. Įvadas. Polimerais vadinami stambiamolekuliai junginiai. Kas yra polimerai? Polimerai yra sudaryti. Polimerai nėra vienalyčiai, juose gali būti ir kristalinių. Polimerai gali būti klasifikuojami pagal kilmę. Polimerų klasifikacija. Polistireninis putplastis - sudarytas iš stirolo ir pentano. Termoizoliainės medžiagos. Polistireninio putplaščio plokštės. Polimerinės medžiagos yra lenvai pagaminamos ir yra lengvos ir patogios pritaikymui. Išvada. Olga Kizinievič ir Ramunė Žurauskienė. Naudota literatūra.


Polimerai nėra vienalyčiai, juose gali būti ir kristalinių, ir amorfinių sričių. Amorfinė sritis – makromolekulės išsidėsčiusios netvarkingai, kristalinė sritis – makromolekulės išsidėsčiusios tvarkingai. Ištirpę polimerai sudaro tikruosius tirpalus. Tikrieji – tai tokie, kuriuose yra tolygiai pasiskirstę tirpinio atomai, molekulės ar jonai.

Polistireninis putplastis - sudarytas iš stirolo ir pentano. Naudojamas pertvarų, sienų, lubų stogų, pamatų šilumos ir garzo izoliavimui. Neoporas – yra analogiška medžiaga putplasčiui, kurio savybės pagerintos naudojant grafitą. Tai taip pat šilumos izoliacinė mediaga. Geoporas - yra mažai vandens įgeriantis polistireninis putplastis.

Polistireninio putplaščio plokštės, kurios atitinikamai pagal kietumą ir reikalingą storį naudojamos visuose pastatų sienų, grindų, lubų, stogų apšiltinimui. Gaminamos daugiasluoksnės statybinės plokštės „Sandwich“. Jos gaminamos iš lengvų medžiagų, susidedančių iš dviejų išorinių apsauginių sluoksnių ir termoizoliacinio vidinio sluoksnio.

Polimerinės medžiagos yra lenvai pagaminamos ir yra lengvos ir patogios pritaikymui.

  • MS PowerPoint 60 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (421 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ignas
  • Polimerinės termoizoliacinės medžiagos ir jų gaminiai
    10 - 1 balsai (-ų)
Polimerinės termoizoliacinės medžiagos ir jų gaminiai. (2018 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/polimerines-termoizoliacines-medziagos-ir-ju-gaminiai.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 20 d. 10:27
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema