Polimerų panaudojimas pastatų interjere ir eksterjere


Polimerų panaudojimas pastatų interjere ir eksterjere. Sunku net suvokti. Polimerai. Polimeras- medžiaga. Jungikliai ir kištukai. Interjere yra gausiai naudojamos detalės pagamintos iš polimerų. Plastikas. Iš plastikao gaminama gausybe įvairių interjero ir eksterjero detalių. Skulptūros. Plastikas puikiai pasitarnauja kuriant skulptūras. Manekenai. Nedažnai interjerą žmonės paįvairina ir manekenai bei atskiromis jų dalimis. Gaubliai. Iš plastiko dar yra gaminami gaubliai kurie suteiks prabangos bet kokiam interjerui. Sieniniai laikrodžiai. Plastikas puikiai pasitarnauja ir sieninių laikrodžių gamyboje kurie yra neatsiejama mūsų interjero detalė. Šviestuvai. Polimerinės medžiagos naudojamos ir šviestuvų gamyboje kurie praturtina ir papuošia kiekvieną interjera. Sintetinė guma. Iš sintetinės gumos gaminami durų kilimėliai taipogi ir lauko baldai. Polikarbonatas. Iš polikarbonato gaminami lauko baldai kurie lengvai gali būti pritaikyti ir viduje. Dirbtiniai polimerai. Iš dirbtinių polimerų yra gaminami plačiai eksterjere naudojami šviečiantys akmenys.

Interjere yra gausiai naudojamos detalės pagamintos iš polimerų. Pavyzdžiui jungikliai, šviesos reguliatoriai, kištukiniai lizdai, garso-vaizdo pajungimo lizdai ir daug kitų.

Plastikas puikiai pasitarnauja kuriant skulptūras. Ypatingai dabar, saugant gamta ir propaguojant ekologija plastikas yra pasirenkamas skulptūrų ar net kalėdinių eglių gamyboje. Iš plastiko pagamintos skulptūros yra pritaikomas modernistiniame interjere bei eksterjere.

  • Technologijos Skaidrės
  • MS PowerPoint 2552 KB
  • 2016 m.
  • 23 puslapiai (285 žodžiai)
  • Gabija
  • Polimerų panaudojimas pastatų interjere ir eksterjere
    10 - 4 balsai (-ų)
Polimerų panaudojimas pastatų interjere ir eksterjere. (2014 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/polimeru-panaudojimas-pastatu-interjere-ir-eksterjere.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 18:59
×