Politinė kultūra ir jos analizė


Įvadas. Politinė kultūra ir politinė socializacija. Politinės kultūros samprata. Politinės kultūros samprata pagal G. Almond ir S. Verba. Politinės kultūros klasifikacija. Politinės kultūros funkcijos. Politinės socializacijos mechanizmas. Politinės kultūros genezė. Politinės kultūros formavimosi veiksniai. Politinės kultūros struktūra. Politinės kultūros raida Lietuvoje. Išvados. Literatūra.

Vertybių ir požiūrių apie politinę sistemą visuma atspindi ir tautos politinę istoriją ir atskirų politinės visuomenės narių gyvenimo raidą. Nors iki šiol politinės kultūros svarstymai stokoja teorinio griežtumo ir išbaigtumo, tačiau jie išsiskiria savo pobūdžiu. Tad politinės kultūros koncepcija yra labai reikšminga, tikslinga analizuoti ir verta visų mūsų dėmesio bei įžvalgų, ypač žvelgiant per visuomenės demokratėjimo, socializacijos prizmę.

Darbo objektas. Politinė kultūra.

Darbo tikslas. Politinės kultūros analizė.

Darbo uždaviniai:

1.Išsiaiškinti politinės kultūros sampratą.

2.Pateikti politinės kultūros klasifikaciją ir pagrindines jos funkcijas.

3.Apibendrinti politinės kultūros formavimosi ypatybes, raidos etapus.

4.Išanalizuoti politinės kultūros struktūrą.

5.Apibūdinti politinės kultūros apraiškas Lietuvoje.

  • Viešasis administravimas Referatas
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (2704 žodžiai)
  • Universitetas
  • Politinė kultūra ir jos analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Politinė kultūra ir jos analizė. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/politine-kultura-ir-jos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 15:58
×