Politinės partijos Lietuvoje (2)


Politinės partijos Lietuvoje. Kokios politinės partijos egzituoja Lietuvoje? Kuo jos skiriasi? Politinės ir visuomeninės organizacijos Lietuvoje pradėjo kurtis dar iki nepriklasomybės paskelbimo. Iš viso šiandien yra užregistruotos 25 politinės partijos. Lietuvos Valstiečių Ir Žaliųjų Sąjunga Lietuvos Socialdemokratų Partija. Seime yra 2 lyderiaujančios politinės partijos. Pagal reitingus ir populiarumą, pirmąsias vietas užima. Tėvynės Sąjunga – Lietuvos Krikščionys Demokratai Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdis. Politinių partijų palyginimas. Lietuvos Valstiečių Ir Žaliųjų Sąjunga. Tėvynės Sąjunga – Lietuvos Krikščionys Demokratai. Šeimą ir kiekvienos tautos savitumą puoselėjančioje Europoje.


Kokios politinės partijos egzituoja Lietuvoje? Kuo jos skiriasi?

Šeimą ir kiekvienos tautos savitumą puoselėjančioje Europoje; tradicinėmis vertybėmis ir solidarumu grindžiamoje Europoje; subsidiarumo ir integracijos deriniu stiprioje Europoje; efektyvią ekonomiką ir atsakingą finansų valdyseną turinčioje Europoje; lygios gerovės sąlygas užtikrinančioje Europoje; transatlantinį ir energetinį saugumą užtikrinančioje Europoje.

Vidutinis atlyginimas perkops 1000 eurų Padidinsime pensijas ir jų pakaks gyventi oriai Mokytojai vaikus paruoš sėkmingai karjerai Lietuvą paversime talentų traukos centru Užauginsime daugiau meilutyčių ir valančiūnų   Būsime saugūs savo namuose, kieme, šalyje Valdžia nesikiš į žmogaus asmeninį gyvenimą    Mūsų miestai ir miesteliai taps patrauklūs gyventi.

  • MS PowerPoint 345 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (350 žodžiai)
  • Mokykla
  • Adam
  • Politinės partijos Lietuvoje (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Politinės partijos Lietuvoje (2). (2017 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/politines-partijos-lietuvoje-2.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 08:27
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo