Politinio elito vaidmuo Lietuvoje


Politologijos kursinis darbas. Įvadas. Kas yra elitas? Istorinės Lietuvos politinis elitas. Šiuolaikinės Lietuvos politinis elitas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Šiame rašto darbe didžiausias dėmesys bus skiriamas vienai iš elito grupių – valdžios elitui aptarti, pažvelgti į politinės visuomenės kultūrą pro istorinės raidos prizmę, kas elitu buvo laikoma prieš kelias dešimtis metų, ir kaip elgiasi dabartiniai valdžios žmonės, atskleisti tik jiems būdingus bruožus ir savybes. Pasirinkau tokią temą, nes, manau, jog ji yra aktuali kiekvienam lietuviui, kurie dažnai mato, skaito ir girdi apie mūsų politinį elitą. Mano rašto darbo tikslas, Lietuvos dabartinio ir istorinio politinio elito analizė, todėl šiam tikslui įgyvendinti, pasitelkus įvairių autorių, politologų įžvalgomis, istoriniais šaltiniais ir analitiniu aprašomuoju metodu yra keliami šie uždaviniai:

1.Išanalizuoti elito sąvoką;

2.Pažvelgti į politinio elito istorinius skirtumus;

3.Bei politiniam elitui būdingas funkcijas ir bruožus.

Politinio elito vaidmuo Lietuvoje. (2014 m. Lapkričio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/politinio-elito-vaidmuo-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 01:37