Politologijos klausimai atsakymai namų darbas


Politologijos pagrindai atsakymai. Politologijos pagrindai testu atsakymai. Namu darbai klausimu atsakymai. Kokios aktuoliausios tarpvalstybines problemos. Politoliginiai klausimai. Kokią matote europos sąjungos perspektyvą. Kodel pilieciai nesirupina ar puoseleja valstybe. Klausimai is politologijos. Politologijos egzamino klausimai ir atsakymai.

Kokias matote svarbiausias, aktualiausias tarpvalstybines problemas? Pasirinkite vieną mūsų valstybėje jos valdymo prasme esančią problemą ir aptarkite ją pagal šiuos klausimus:. A). Koks šios problemos mąstas,. B). Kokios šios problemos priežastys,. C). Kokie šios problemos padariniai,. D). Kaip šią problemą reikia spręsti. Kas ir kodėl turi valdyti valstybę? Kaip valstybė turi reguliuoti savo piliečių gyvenimą? Kokią matote europos sąjungos perspektyvą? Kodėl piliečiai puoselėja arba nesirūpina savo valstybe? Kokią asmeninę-pilietinę atsakomybę jaučiate prieš savo valstybę? Apibūdinkite lietuvos valstybę po. Metų.

Problemos sprendimas – Winston Churchill: “Demokratija yra blogiausia valdymo forma, tačiau geresnės niekas nesugalvojo” Manau šis posakis iliustruoja tai kad problemos sprendimo būdo šiuo metu nera. Demokratiją pakeitę diktatūra, turesim kitas, baisesnes problemas. O demokratijos ir kapitalizmo laikais, pažaboti oligarchinį valdymą yra sunkiai įmanoma misija.

Valstybė reguliuoja visuomeninius santykius per teisinio reguliavimo metodus. Šiais metodais reguliuojami tik svarbiausi socialiniai santykiai. Valstybė neturi kištis į žmonių privačius santykius. Tai turėtų būti pačių žmonių reikalas kaip tai daryti. Valstybė turėtų įsikšti į privačius santykius tik tada, kai pažeidžiamas visuotinai pripažįstamas teisinis gėris ir naudoti prievartos mechanizmą, kuris tik jai suteiktas.

Nuo pat ES įkūrimo sąjunga plėtesi, ekonomiškai stiprėjo, buvo vieninga tam tikrais geopolitiniais klausimais. ES gyventojų pragyvenimo lygis nuolat augo. Suklestėjo Airija, Graikija, Portugalija. Lietuvai įstojus į ES 2004 metais, visi piliečiai galvojo, kad paseksim šių valstybių pavyzdžių ir tapsim ekonomiškai stiprūs, kaip vakarų valstybės. Tačiau atėjo toks metas, kai po biški viskas pradėjo klebėti. Nuolatinio augimo epocha baigėsi. Pastarųjų kelių dešimtmečių tikruoju ekonomikos augimo, tame tarpe ir visų pirma vartojimo augimo, priežastimi buvo masinis visų kreditavimas (valstybių, įmonių, gamintojų, organizacijų, eilinių vartotojų ir visų kitų). Žmonės, įmonės ir beveik visos pasaulio valstybės prasiskolino iki pačių plaukų galiukų. Net ir oficiali statistika rodo, kad ekonomikos augimas, jeigu ir yra, tai jis yra miniatiūrinis. Kaikurios Europos sąjungos nares stove ant bankroto slenkščio jau ne vienus metus. Visi turbūt girdėjome su kokiomios problemomis susiduria Italija, Portugalija. Graikija.

  • Politologija Namų darbas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2013 m.
  • 5 puslapiai (1363 žodžiai)
  • Lidija
  • Politologijos klausimai atsakymai namų darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Politologijos klausimai atsakymai namų darbas. (2013 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/politologijos-klausimai-atsakymai-namu-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:10
×