Pop muzikos žvaigždžių aprašymas interpretacija


Daugelis lietuvos pop muzikantu atlieka. Muzikos pop dainu aprasa. Daugelis lietuvos pop muzikantu atlieka neprofesionalių autorių sukurtas dainas. Lietuvos pop muzikantu atlieka. Jazzu atlieka pop. Muzikos interpretavimas. Lietuvos pop muzikantai. Dainininko aprasymas. Aprasymas apie bliuza. Sukurtos dainos aprasymas.

Daugelis lietuvos pop muzikantų atlieka neprofesionalių autorių sukurtas dainas. Kaip vertinate tokios muzikos indėlį į nacionalinę kultūrą? Argumentuokite remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais.

Pastaruosius keletą metų mūsų šalyje yra daug greitai išgarsėjusių pop muzikos grupių, atlikėjų. Aš tokias grupes suskirstyčiau į tris kategorijas. Vieni iš jų yra labai gerai mums visiems žinomi, kiti - vos keletas iš mūsų galėtų juos paminėti kaip žinomus, na, o dar kitos grupės ir atlikėjai yra visiškai nežymūs, kitaip „rūsio grupės" – bent jau aš juos taip vadinu. Tačiau, galime teigti, kad mūsų vadinamos Lietuvos scenos „žvaigždės" atlieka visiškai nekūrybingų kompozitorių dainas, kurios, pagal Lietuvos statistikos departamento duomenis, nebuvo pripažintos kaip labai geros ar laimėjusios geriausių dainų rinkimuose, ar skambėjusios per įvairias radijo stotis. Muzikantai groja dėl daugelio priežasčių – kai kurie taip išreiškia savo jausmus, kiti – nori pelnyti auditorijos palankumą arba užsidirbti kuo daugiau pinigų.

Paprastai ne tokių žinomų grupių atlikėjai dažniausiai patys bando kurti dainų tekstus, muziką. Kartais jiems tai tikrai geriau sekasi nei Lietuvos scenos grandams.Tai būtų tokios grupės kaip „JAZZU“, „METAL ON METAL“ ar netgi tie patys BIPLAN, kurių dainos tikrai yra pelniusios daug aukštų ir garbingų apdovanojimų dainų top dešimtukuose. Be abejo, yra žmonių, kurie be galo mėgsta pop muziką ir tai tikrai sudaro didelę dalį lietuvių, o kadangi prieš tai išvardintos grupės atlieka visišką priešingybę pop muzikai, t.y. lengvąjį roką, bliuzą, džiazą, tai manyčiau, kad daugybė žmonių pyksta dėl to, jog šios neformalios grupės užima aukščiausias vietas muzikos padangėse arba dažnai yra leidžiamos radijo stotyse.

  • Lietuvių kalba Interpretacija
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (794 žodžiai)
  • Karolina
  • Pop muzikos žvaigždžių aprašymas interpretacija
    10 - 2 balsai (-ų)
Pop muzikos žvaigždžių aprašymas interpretacija. (2012 m. Birželio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/pop-muzikos-zvaigzdziu-aprasymas-interpretacija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:41
×