Popamokinė vekla padeda atskleist žmogaus savybes


Popamokinė vekla padeda atskleist žmogaus savybes ii. Jaunimo dalyvavimas įvairiose organizacijose ir struktūrose šaulių organizacijos veikla formuoja jaunimo požiūrį į tautos kultūrą. Argumentuoti pavyzdžiai , apbendrinimas. Jaunimo dalyvavimas įvairiose organizacijose ir struktūrose. Šaulių tikslai ir uždaviniai.

Kiekvienas žmogus yra unikali, siekianti nuolat tobulėti asmenybė su skirtingais pomėgiais, svajonėmis, lūkesčiais. Pagrindinės asmens savybės susiformuoja dar anksti vaikystėje. Vėliau, vieni pomėgiai keičia kitus, jaunas žmogus siekia save išbandyti įvairiose skirtingose srityse. Todėl labai svarbu, kad jaunuolis tinkamai pasirinktų popamokinę veiklą ar jaunimo organizaciją, krūvon suburiančią bendraminčius. Tokio pobūdžio užsiėmimai padeda atsiskleisti gerosioms savybėms, realizuoti jaunų žmonių galimybes, o neretai ir pažinti bei puoselėti savo krašto kultūrą.

Visų pirma derėtų pabrėžti, kad kultūra yra labai plati sąvoka, apimanti žinias, tikėjimus, menus, moralę, teisę, papročius. O pagrindinis jaunimo organizacijų tikslas – būtent puoselėti, ginti, išsaugoti krašto, kuriame gimėme ir augame, kultūrą. Šiandieninėje visuomenėje jaunų žmonių pasirinkimo galimybės – labai plačios. Esti įvairių organizacijos rūšių: religinės, socialinės, pilietinės, politinės, sporto, karinės, savanoriškos veiklos, švietimo ir t.t. Kiekviena jų skirtingo pobūdžio, tačiau apimanti, sprendžianti bei nagrinėjanti jaunų žmonių klausimus, problemas, užimtumą. Jaunimo dalyvavimas bet kokioje organizacijoje neturi būti suprantamas kaip laisvalaikio praleidimo būdas. Tai užimtumo pobūdis, apimantis jaunimo vertybių, interesų ir gyvenimo būdo, jų identiteto ir lyties, rasės ir etninės tapatybės, subkultūrų ir grupių socializacijos aspektus.

Dalyvavimas tam tikrose jaunimo organizacijose skatina skleisti blaivybę. Viena iš turbūt neretai girdimų yra Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjunga „Žingsnis“.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (1367 žodžiai)
  • Mokykla
  • Daina
  • Popamokinė vekla padeda atskleist žmogaus savybes
    10 - 5 balsai (-ų)
Popamokinė vekla padeda atskleist žmogaus savybes. (2015 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/popamokine-vekla-padeda-atskleist-zmogaus-savybes.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 08:08
×