Popieriaus ir jo gaminių gamyba ir prekyba verslo planas


Popieriaus gamyba. Popieriaus pramonė. Turmin anatolij. Popieriaus pjaustymo diskiniai peiliai. Prekybos kiosku gamyba. Gamybos kioskai. Prekyba refleksiniu popieriumi. Kasos juostos gamyba. Geliu gamyba is popieriaus. Popieriaus prekyba.

Verslo plano santrauka. Psl bendra apžvalga. Psl verslo idėja. Psl misija ir tikslai. Psl marketingas. Psl situacijos analizė. Psl vartotojas (pirkėjas). Psl tiekėjai. Psl konkurentai. Psl įmonės vietos parinkimas. Psl marketingo strategijos. Psl prekė. Psl kaina. Psl paskirstymas. Psl rėmimas (reklama). Psl rizikos veiksniai. Psl galimos problemos ir kliūtys. Psl funkcijos (operacijos). Psl patalpos ir įrengimai. Psl personalas. Psl atsargos. Psl pirkėjų aptarnavimas. Psl vadyba. Psl firmos valdymo modelis ir stilius. Psl finansai. Psl kapitaliniai įdėjimai ir jų panaudojimas.

P. Anatolijaus turmino įsteigta įmonė dirba prekių iš popieriaus gamybos ir prekybos srityje. Pagrindinė įmonės teikiama paslauga – smulkiųjų mažmeninikų ir didmenininkų, bei tiesioginių vartotojų aprūpinimas popieriaus prekėmis. Įmonės pavadinimas - “baltoji juosta” tarsi atspindi pagrindinę naudojamą žaliavą - popierių.

Pagrindiniai įmonės tikslai yra: teikti vartotojams juos tenkinančios kokybės paslaugas ir prekes, gauti maksimalų pelną iš šios veiklos, perimti kuo didesnį rinkos plotą ir ateity šią dalį plėsti.

Popieriaus pramonė po nepriklausomybės atstatymo patyrė ne mažą nuosmukį, tačiau vėliau, kai buvo išleistas nutarimas visoms prekybos ir paslaugų įmonėms įsigyti kasos aparatus, daugelis gamintojų atstatė buvusius ekonominius ryšius ar užmezgė naujus. Nuo 1996m. Spalio 1d. Kasos aparatus privalėjo įsigyti alkoholiu prekiaujančios įmonės, nuo 1997m. Sausio 1d. Kasos aparatus privalėjo įsigyti visos mažmeninės prekybos įmonės, o vėliau kioskai, keleivių pervežimo įmonės. Kasos juostos priskiriamos prie griežtos apskaitos dokumentų, kuriuos reikia saugoti 3 metus. Dėl šios priežasties vis dažniau yra užsakoma popieriaus prekių. Atsirado smulkių ir stambesnių užsakymų.

Įmonės tikslinė rinka kaip tik ir yra smulkūs bei stambūs vartotojai, bei perpardavinėtojai.

Verslo įkūrimui buvo panaudotas kelių asmenų turtas. Taip įkurta uždaroji akcinė bendrovė. Įmonės akcininkai anatolijus turminas (85000 lt. ); darius kirvaitis (35000 lt. ); vilmantas požėra (30000 lt. ).

Uab “baltoji juosta” yra šiuolaikinė ir savita firma, užsiimanti gamyba ir prekyba. Dislokuota ji toliau nuo miesto centro, petrašiūnų rajone, kur geras susisiekimas, geras privažiavimas, mechanizuotas prekių pakrovimas - iškrovimas, yra automobilių stovėjimo aikštelė. Firmai priklausančiame pastate yra administracinės patalpos, sandėlys pagamintai produkcijai, rūsys žaliavoms, gamybinės patalpos. Pastoviai firmoje dirba 17 žmonių. Firma turi įsteigusi savo filialus vilniuje, marijampolėje, šiauliuose. Taip pat yra palaikomi glaudūs ryšiai su užsienio kompanijomis vokietijoje, lenkijoje, latvijoje ir baltarusijoje.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 71 KB
  • m.
  • 27 puslapiai (6868 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Popieriaus ir jo gaminių gamyba ir prekyba verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Popieriaus ir jo gaminių gamyba ir prekyba verslo planas. (2012 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/popieriaus-ir-jo-gaminiu-gamyba-ir-prekyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:00
×