Popieriaus perdirbimo technologijos


Aplinkos skaidrės. Popieriaus perdirbimo technologijos. Įvadas. Popierius. Istorija. Popieriaus gaminimo procesas. Popieriaus rūšys. Popieriaus panaudojimas. Didžiausia dalis popieriaus panaudojimo, net 41%, atitenka daiktų įpakavimui! Koks yra popieriaus poveikis aplinkai? Popieriaus gyvavimo ciklas. Makulatūra. "Ekotaškas", adresu ateities g. 91, Vilnius. Atliekų rūšiavimas. Rūšiuodami mes. Kaip rūšiuoti popierių? Popieriaus perdirbimas. Žalioji“ inovacija technologijų pasaulyje. Kaip? Perdirbimo privalumai. Dėkoju už dėmesį!


Biuro, foto, faksimilinis, spalvotas, perforuotas, milimetrinis, krepinis, dekoratyvinis , sugeriamasis, bei daug kitų.

Mums įprasta, jog popierius yra naudojamas rašymui ar spausdinimui, tačiau tai nėra pati populiariausia panaudojimo sritis.

Didžiausia dalis popieriaus panaudojimo, net 41%, atitenka daiktų įpakavimui!

Žaliavos (Naujausias Europos Sąjungos medienos reglamentas, priimtas 2013 m. Kovo mėnesį, užtikrins, kad medienos produktai, pateikiami ES rinkai, būtų iš legalių šaltinių) Gamyba (Taikant kogeneraciją, kaip energijos šaltinio (pavyzdžiui, kombinuota šilumos ir elektros energijos gamyba) ir atsinaujinančių energijos šaltinių (biomasės) naudojimą, gerokai pasitarnauta mažinant poveikį aplinkai. ) Perdirbimas (Atliekų užkasimas ir didelių popieriaus kiekių deginimas, iš kitos pusės (kaip dažnai daroma su namų ūkių atliekomis), išlieka plačiai paplitę metodai tvarkant popieriaus atliekas. Tokių metodų taikymas prisideda prie nepriimtino aplinkos būklės blogėjimo ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų ir metano išmetimų šaltinių kūrimo.

Popierius yra paimamas iš šiukšlių konteinerių ir deponuojamas į didelio perdirbimo indą kartu su popieriumi iš kitų šiukšlių dėžių. 2. Popierius yra vežamas į perdirbimo gamyklas, kuriose yra rūšiuojamas pagal tipą ir rūšį. 3. Atskirtas popierius nuplaunamas vandeniu ir muilu, kad pašalintų rašalą, plastikines plėveles, kabes ir klijus. Tuomet perkeliamas į holenderį, kur jis yra maišomas su vandeniu, sukuriama masė panaši į košę.

  • Aplinka Skaidrės
  • 2015 m.
  • Laura
  • 22 puslapiai (760 žodžių)
  • Aplinkos skaidrės
  • MS PowerPoint 1462 KB
  • Popieriaus perdirbimo technologijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Popieriaus perdirbimo technologijos. (2015 m. Sausio 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/popieriaus-perdirbimo-technologijos.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 20:01