Popieriniai puodeliai įvadas į rinką


Temos aktualumas. Uždaviniai. 1. Apibrėžti naujo produkto ir rinkos sąvokas. Uab „Miko ir Tado leidyklos“ spaustuvė. Antrinių duomenų analizės esminės išvados. Empirinio tyrimo tikslas. Tyrimo rezultatai. Kriterijai lemiantis vartotojų pasirinkimą renkantis popierinius puodelius ir vienkartines pakuotes maistui gamintojas, kaina. Turimų atsakymų apibendrinimas. Siūlymai, padėsiantis spręsti nagrinėjamą problemą organizacijoje. ∙ Reklamuoti naują produktą per televiziją. ∙ Įvesti pasiūlymą – naujiems klientams perkant 50000 popierinių puodelių, 5000-iams gauti nemokamą dizainą. Ačiū už Jūsų dėmesį! .

Temos aktualumas. Vienintelis sėkmingas metodas nuolat patenkinti esamus ir pageidaujamus vartotojų lūkesčius yra nuolatinis gaminamų produktų tobulinimas arba naujų, konkurencingų gaminių įvedimas į rinką. Problema. Ar gali būti popierinių puodelių gamyba sėkmingai įvesta į Lietuvos rinką, kaip naujovė? Darbo tikslas. Teoriškai išanalizavus naujo produkto įvedimo į rinką aspektus išanalizuoti UAB „Miko ir Tado leidyklos“ spaustuvės produkcijos „popierinių puodelių“ įvedimo į rinką ypatumus.

Uždaviniai: 1. Apibrėžti naujo produkto ir rinkos sąvokas. 2. Išnagrinėti aplinkos veiksnius įvedant naują produktą į rinką. 3. Išanalizuoti naujo produkto įvedimo į rinką procesą. 4. Išanalizuoti UAB Miko ir Tado leidyklos spaustuvės naujo produkto įvedimo į rinką sprendimus. 5. Išaiškinti sunkumus ir pateikti pasiūlymus įvedant naują produktą.Hipotezė. Vartotojų poreikių tenkinimas, atsižvelgiant į jų pastabas, padės kurti kokybiškesnį produktą bei dydinti įmonės pelną.

Empirinio tyrimo tikslas. Ištirti UAB „Miko ir Tado leidyklos“ spaustuvės naujo produkto – „popierinių puodelių“ lemiančius kriterijus renkantis popierinius puodelius bei įmonės, gaminančios kartoninę pakuotę, žinomumą.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1174 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (438 žodžiai)
  • Ilona
  • Popieriniai puodeliai įvadas į rinką
    10 - 2 balsai (-ų)
Popieriniai puodeliai įvadas į rinką. (2015 m. Gruodžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/popieriniai-puodeliai-ivadas-i-rinka.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 07:28
×