Popkultūros ir žiniasklaidos diskursai: Popkultūros įtaka švietimui ir ugdymui


Popkultūros ir žiniasklaidos diskursai , jų įtaka švietimui ir ugdymui. Popkultūros ir žiniasklaidos įtaka ugdymui. Įvadas. DARBO TIKSLAS išsiaiškinti pop kultūros ir žiniasklaidos diskursų įtaką švietimui ir ugdymui. Uždaviniai. Išanalizuoti. Popkultūros ir žiniasklaidos įtaka ugdymui. Praktika. Įžvalgos. Literatūra.


DARBO TIKSLAS: išsiaiškinti pop kultūros ir žiniasklaidos diskursų įtaką švietimui ir ugdymui.

Mano pačios vaikystė taip pat buvo neatsiejama nuo popkultūros. Kadangi turiu vyresnįjį brolį, kuris nusimanė ir puikiai gaudėsi technologijose, dienas (ir nersvarbu ar lauke spigino kaitri saulė, ar speigas aptraukdavo langus) leisdavome daugmaž vienodai ir nepaslaptis, kad rutinoje karaliavo kompiuteriniai žaidimai ar animaciniai filmukai. Žinoma, tėvai į mus žiūrėdavo skeptiškai ir nuolatos priekaištaudavo, kodėl mes, kaip daugelis kitų vaikų, apart lakstę basom kojom po žolę, pasirenkame kiek pasyvesni laisvalaikio praileidimo būdą. Būtą ir tokių situacijų, kuomet pergudraudavo mamą ir pasiemę kompiuterį bėgdavom žaisti lauke. Tačiau dabar aš suprantu, kad prie mano loginio mąstymo, anglų kalbos žinojimo prisidėjo būtent populiarioji kultūra. Klausydama užsienio dainų ar žiūrėdama užsienio filmukus aš greičiau įsisavinau anglų kalbą, o žaisdama kompiuterinius žaidimus lavinau savo atmintį, vaizduotę, kūrybiškumą. Kalbant apie kūrybiškumą- internetiniuose žaidimuose jo apstu.Pradedant nuo savo lelytės įvaizdžio bei jos pilies kūrimo, baigiant elementariausiu ir visiem puikiai žinomu Tetriu. Taigi, manau, kad popkultūra prisidėjo prie mano kūrybiškumo, kalbos barjero.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (948 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelina
  • Popkultūros ir žiniasklaidos diskursai: Popkultūros įtaka švietimui ir ugdymui
    10 - 2 balsai (-ų)
Popkultūros ir žiniasklaidos diskursai: Popkultūros įtaka švietimui ir ugdymui . (2018 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/popkulturos-ir-ziniasklaidos-diskursai-popkulturos-itaka-svietimui-ir-ugdymui.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 12 d. 07:36
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!