Populiarėjant skaitmeninėms technologijoms pasigirsta nuomonių, kad gali atsirasti literatūrinė sms kalba


Populiarėjant skaitmeninėms technologijoms pasigirsta nuomonių, kad gali atsirasti literatūrinė sms kalba. Paaiškinkite, kokį poveikį alternatyvi literatūrinė kalba galėtų daryti tradicinei literatūrinei / bendrinei kalbai.

Mes gyvename XXI amžiuje vadinamame technologijų amžiumi. Kai kurie žmones be šiuolaikinių technologijų neišsivaizduoja savo gyvenimo. Kiekvienas jaunas žmogus žino kas tai yra kompiuteris ar bent jau mobilusis telefonas. Kai kurie asmenys, o jaunimas negalėtų įsivaizduoti savo gyvenimo be kompiuterio ar telefono. Gaila, tačiau jaunimas technologijų sukurtus produktus, renkasi ne tik pagal jų poreikius, o pagal išvaizdą bei funkcionalumą ir tai deja turi įtakos ne tik jiems, bet ir lietuvių kalbai.

Drąsiai galiu teigti, kad dabar žmogus daugiau bendrauja kompiuteriu, o ne žodžiais. Dabar be kompiuterio ir telefono neįsivaizduojame savo darbo arba mokymosi.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (1450 žodžiai)
  • Mokykla
  • Natalija
  • Populiarėjant skaitmeninėms technologijoms pasigirsta nuomonių, kad gali atsirasti literatūrinė sms kalba
    10 - 1 balsai (-ų)
Populiarėjant skaitmeninėms technologijoms pasigirsta nuomonių, kad gali atsirasti literatūrinė sms kalba. (2013 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/populiarejant-skaitmeninems-technologijoms-pasigirsta-nuomoniu-kad-gali-atsirasti-literaturine-sms-kalba.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 15:35
×