Populiariausios programavimo kalbos


Populiariausios Programavimo kalbos. Tikslai ir uždaviniai Kas ta programavimo kalba. Tikslai ir Uždaviniai. Supažindinti su populiariausiomis programavimo kalbomis. Kas ta Programavimo kalba? Programavimo kalba –. Apibrėžtis. Savybės, kurios paprastai yra keliamos kuriamoms programavimo kalboms Funkcionalumas Programavimo kalba yra kalba. Istorija. Kai tik atsirado pirmi (primityvūs) kompiuteriai. Skirstymas. Programavimo kalbos yra. Pagal vykdymo tipą. Vykdymo tipas – būdas, kaip programos kodas paverčiamas kompiuteriui suprantamomis instrukcijomis ir vykdomas. Pagal abstrakcijos lygį. Kuo kalba abstraktesnė, tuo ji yra aukštesnio lygio. Pagal vyraujančia paradigmą. Funkcinės kalbos (pvz. , Lisp, ML) Procedūrinės kalbos (pvz. Pagal paskirtį. Kai kurios kalbos dažniau sutinkamos tam tikrose. Java/j2ee, sql, c / c + +, visual basic (vb). Pavyzdžiai. Išvada. Susipažinome su populiariausiomis programavimo kalbomis.


Tikslai ir uždaviniai Kas ta programavimo kalba? Apibrėžtis Istorija Skirstymasa) Pagal vykdymo tipąb) Pagal abstrakcijos lygįc) Pagal vyraujančia paradigmąd) Pagal paskirtį Populiariausios programavimo kalbos Pavyzdžiai Išvada.

Supažindinti su populiariausiomis programavimo kalbomis, apibrėžtimi, istorija, skirstymu, rūšimis, bei peržiūrėti vaizdo medžiagas apie programavimą įvairiomis kalbomis.

Programavimo kalbos yra skirstomos į 4 lygius: Pagal vykdymo tipą Pagal abstrakcijos lygį Pagal vyraujančia paradigmą Pagal paskirtį.

Java/j2ee, sql, c / c + +, visual basic (vb), jsp, asp, xml, c #, perl, php.

Susipažinome su populiariausiomis programavimo kalbomis, apibrėžtimi, istorija, skirstymu, rūšimis, bei peržiūrėjome vaizdo medžiagas apie programavimą įvairiomis kalbomis.

  • MS PowerPoint 1870 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (548 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Aqwa
  • Populiariausios programavimo kalbos
    10 - 2 balsai (-ų)
Populiariausios programavimo kalbos . (2017 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/populiariausios-programavimo-kalbos.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 09 d. 04:27
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!