Poreikiai savianalizė


Mano poreikiai. Bendri žmogiškieji poreikiai. Poreikiai, susiję su žmonių skirtumais. Zmogiskieji poreikiai. Savianalizes testas. Savianalizės speros. Saves savianalize. Asmenybes savianalizė esė. Savianalizės testai. Mano raidos poreikiai.

Savianalize. Mano bendrieji žmogiškieji poreikiai. Mano raidos poreikiai. Mano poreikiai, susiję su žmonių skirtumais. Mano poreikiai, kylantys iš socialinių sistemų, kurių dalis esu?

Rašant šią savianalizę sužinojau daug įdomių dalykų apie save, sugebėjau geriau save pažinti ir išanalizuoti savo elgesį tam tikrose situacijose. Tai buvo tikrai naudinga patirtis ir informacija.

Mano bendrieji žmogiškieji poreikiai. Aš manau, kad šiuo metu mano visi fiziologiniai poreikiai yra patenkinti. Maistui esu neišranki, valgau ir gaminu viską kas sveika ir skanu, man ir mano šeimai. Gyvename su vyru ir sūnumi atskirai nuo tėvų nuosavame būste, todėl jaučiuosi laiminga. Renkuosi drabužius atsakingai kaip sako lietuvių liaudies patarlė „šykštus moka du kartus“, todėl drabužius perku geresnės kokybės. Dėl šių poreikių šiuo metu problemų nekyla. Šeimoje ar tarp draugų, ne visada jaučiuosi saugi, būna užplūsta nerimo, baimės, o dažniausiai liūdesio jausmas. Didžiajai daliai žmonių saugumas reiškia išlikimą. Man taip pat. Aš noriu jausti žemę po kojomis, stogą virš galvos bei žinoti, kas ir kaip bus rytoj. Aš stengiuosi sukontroliuoti kiekvieną smulkmeną, tuo save įtikinėdama, jog tai yra užtikrintas gyvenimas. Aš negaliu kontroliuoti išorinių reiškinių ar atspindžių veidrodyje, todėl saugumą susikuriu savo viduje. Tai darau susiprojektuodama savo ateitį, susiplanuodama veiksmus.

  • Sociologija Analizė
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (995 žodžiai)
  • Aiste
  • Poreikiai savianalizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Poreikiai savianalizė. (2012 m. Spalio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/poreikiai-savianalize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 17:05
×