Poreikių ir teisingumo teorijų taikymo savo profesinėje veikloje


Poreikių ir teisingumo teorijų taikymo savo profesinėje veikloje galimybių analizė. Darbo objektas –. Įvadas. Poreikis – reikmė, ko nors reikiamybė. Poreikių teorijos. Poreikių teorija. Maslow poreikių hierarchija. 1943 m  A.  fiziologiniai poreikiai, kurie yra būtini išgyvenimui.  saugumo poreikiai - saugios nuo fizinių ir psichologinių sukrėtimų aplinkos poreikis bei tikėjimas tuo.  socialiniai - priklausomumo poreikiai apima meilės prisirišimo poreikį.  pagarbos poreikiai apima dvi.  saviraiškos poreikiai - tai noras realizuoti savo potencialą. Kitos poreikių teorijos. Psichologas C. Alderferis savo teorijoje poreikius suskirstė į tris grupes egzistencijos. Hercbergo (Herzberg) dviejų veiksnių teorija yra gerai žinoma motyvacijos teorija. Teisingumo teorija. Teisingumo teorija darbo motyvacijos teorija. Teisingumo teorija remiasi. Vienas svarbiausių teisingumo teoretikų John Rawls. Johno Rawlso „Teisingumo. Išvados.

Poreikių ir teisingumo teorijų taikymo savo profesinėje veikloje galimybių analizė.

Darbo objektas – poreikių ir teisingumo teorijos Darbo tikslas – išanalizuoti poreikių ir teisingumo teorijas ir pateikti galimybes jų pritaikimo profesinėje veikloje Darbo uždaviniai: Išanalizuoti poreikių teorija Išanalizuoti teisingumo teorija.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 322 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (650 žodžiai)
  • Ernestas
  • Poreikių ir teisingumo teorijų taikymo savo profesinėje veikloje
    10 - 6 balsai (-ų)
Poreikių ir teisingumo teorijų taikymo savo profesinėje veikloje. (2015 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/poreikiu-ir-teisingumo-teoriju-taikymo-savo-profesineje-veikloje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 16:12
×