Portugalijos naujausi moksliniai laimėjimai ir inovacijos referatas


Portugalijos naujausi moksliniai laimėjimai ir inovacijos. Nauja sistema , išgaunanti daugiau bangų energijos. Ekologiška oro kondicionavimo sistema , paremta išgaruojančiu šaldymu. Veniam " sukurta nemokama keliaujanti " WIFI sitema. AddVolt " produktas Wetruck. Literatūros sąrašas name straipsnis 6103 file bbs show. Php bbsref 08 20PT 2065BN 200JA3 https // veniam. Com scaling up the internet of moving things / http // portugalstartups. Com 2015 01 top 10 portuguese startups to watch in 2015 / http // addvolt.


Oro kondicionierius atvėsina ir išvalo orą dideliuose patalpose, tuo pačiu metu sukurdamas padidintą slėgį ištraukia sušilusį ir užterštą orą, kuris yra pastato viduje. Savo išorėje kondicionierius turi celiuliozines plokšteles, kurios suteikia natūralų vėsinimą oru iš lauko ir taip automatiškai kontroliuoja temperatūrą sistemoje, reguliuoja vandens ir energijos suvartojimą. Ši sistema taip pat yra tolerantiška ekologijai technologija, nes nėra naudojamos šaldymo dujos.

Milžiniška mobili WIFI sistema gali tapti pavyzdžiu daugeliui miestų visame pasaulyje. Veniam 2011 metais pristatė idėją kaip išplėsti mobilaus WIFI interneto tinklą miestuose naudojant autobusus ir taxi automobilius kaip WIFI interneto signalo maršrutizatorius. Ir jau po trijų metų gavosi finansavimą "Veniam" sukūre ir administruoja didžiausią pasaulyje nemokamo interneto "keliaujantį" WIFI tinklą, šis tinklas yra porto mieste portugalijoje ir šio miesto visuomeninis transportas atstoja vieną didelį WIFI maršrutizatorių leidžiančiu žmonėms gauti nemokamą internetą, kai jie naudojasi visuomeniu transportu ar laukia autobuso stotelėje.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (626 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vilius
  • Portugalijos naujausi moksliniai laimėjimai ir inovacijos referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Portugalijos naujausi moksliniai laimėjimai ir inovacijos referatas. (2016 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/portugalijos-naujausi-moksliniai-laimejimai-ir-inovacijos-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 22:57
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo