Posovietinių Estijos ir Kazachstano respublikų transformacijos lyginamoji analizė


Įvadas. Sovietinės patirties įtaka šiuolaikinėms Estijos ir Kazachstano valstybėms. Estijos ir Kazachstano politinių sistemų apžvalga. Estijos ir Kazachstano viešosios politikos pasiekimai. Estijos ir Kazachstano ekonominių rodiklių palyginimas 1992 ir 2010 m. Žmogaus socialinės raidos indekso kaita Estijoje ir Kazachstane 1990-2010 m. Išvados. Literatūros ir šaltinių sąrašas.

Šio referato tyrimo objektas yra dvi posovietinės respublikos: Estija ir Kazachstanas. Estija pasirinkta kaip demokratinė šiandienos posovietinių valstybių lyderė ir vienas sėkmingiausių ekonominės ir politinės sistemos atkūrimo pavyzdžių posovietinėje erdvėje. Kazachstanas pasirinktas kaip politinis ir ekonominis Vidurio Azijos centras , autoritarinio režimo sąlygomis pritraukiantis daugiausiai tiesioginių užsienio investicijų regione . Referato tikslas yra palyginti Estijos ir Kazachstano transformaciją po Sovietų Sąjungos žlugimo. Darbo tikslui keliami uždaviniai:

1. Išskirti ir aprašyti Sovietų Sąjungos palikimą Estijos ir Kazachstano nepriklausomose valstybėse.

2. Apžvelgti Estijos ir Kazachastano politinių sistemų sąrangą.

3.Nustatyti Estijos ir Kazachstano viešosios politikos pasiekimus per 20 nepriklausomybės metų.

  • Politologija Referatas
  • Microsoft Word 67 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2835 žodžiai)
  • Dovilė
  • Posovietinių Estijos ir Kazachstano respublikų transformacijos lyginamoji analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Posovietinių Estijos ir Kazachstano respublikų transformacijos lyginamoji analizė. (2013 m. Lapkričio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/posovietiniu-estijos-ir-kazachstano-respubliku-transformacijos-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 06:59
×