Potencialiai pavojingų įrenginių priežiūra


Potencialiai pavojingų įrenginių priežiūra. Potencialiai pavojingų įrenginių priežiūros tikslas – nustatyti tokį administracinį darbo įrenginių priežiūros reglamentavimą. Direktyva dėl minimalių saugos ir sveikatos reikalavimų darbuotojams naudojantis darbo įranga darbo vietoje nurodo. Tais atvejais, kai darbo įrenginių sauga priklauso nuo montavimo sąlygų. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija juridiniams asmenims. Socialinės apsaugos ir. VšĮ „Technikos priežiūros tarnyba“ (suteikti įgaliojimai tikrinti pavojingų medžiagų talpyklas ir jų įrangą. UAB „Kiwa Inspecta" (suteikti įgaliojimai tikrinti pavojingų medžiagų talpyklas ir jų įrangą. Be to. Potencialiai pavojingų įrenginių savininkai valstybės registre iki 2020 m. Liftų 40 lynų kelių ir funikulierių.


Potencialiai pavojingų įrenginių priežiūros tikslas – nustatyti tokį administracinį darbo įrenginių priežiūros reglamentavimą, kad šie įrenginiai būtų saugūs ir nekeltų grėsmės žmonėms, turtui bei aplinkai.

Direktyva dėl minimalių saugos ir sveikatos reikalavimų darbuotojams naudojantis darbo įranga darbo vietoje nurodo, kad darbdavys privalo imtis priemonių, užtikrinančių, kad darbuotojams prieinama darbo įranga (pavyzdžiui, mašinos ir aparatai) būtų tinkama atliekamam darbui, o darbuotojas galėtų ja naudotis nekenkdamas savo saugai ar sveikatai.

Tais atvejais, kai darbo įrenginių sauga priklauso nuo montavimo sąlygų, kompetentingi asmenys pagal nacionalinius teisės aktus ir (arba) praktiką privalo atlikti jų pradinį patikrinimą (po sumontavimo ir prieš paleidžiant įrenginį pirmą kartą), bei patikrinimą juos surinkus naujoje vietoje ar naujoje vietovėje ir nustatyti, ar šie darbo įrenginiai sumontuoti gerai ir ar jie tinkamai veikia.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija juridiniams asmenims, atitinkantiems nustatytus reikalavimus, suteikia įgaliojimus tikrinti techninę būklę šių potencialiai pavojingų įrenginių: pavojingų medžiagų talpyklų ir jų įrangos liftų ir jų įrangos lynų kelių, funikulierių ir jų įrangos eskalatorių ir jų įrangos kėlimo įrenginių ir jų įrangos pramoginių įrenginių ir jų įrangos.

  • MS PowerPoint 1708 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (472 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Inesa
  • Potencialiai pavojingų įrenginių priežiūra
    10 - 2 balsai (-ų)
Potencialiai pavojingų įrenginių priežiūra. (2020 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/potencialiai-pavojingu-irenginiu-prieziura.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 30 d. 01:44
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo