Povandeninis dronas verslo planas


Santrauka. Informacija apie įmonę. Gamybos planas. Marketingo planas. Pardavimų prognozė. Finansinis planas.

UAB „BelVanga“ yra būsima įmonė, kuri planuoja užpatentuoti povandeninį droną. Mūsų įmonė bus išskirtina tuo, kad neturės jokių konkurentų, kurie platintų panašų produktą. Nors įmonėje planuojame dirbti daugiausiai patys, mes ruošiamės platinti savo produkciją pasaulinėje rinkoje. „BelVanga“ povandeninį droną planuojama platinti įvairiose kryptyse, savo tikslinėmis rinkomis pasirinkome jūrininkystės įmones, gelbėjimo tarnybas, mokslinių tyrimų įmones bei klientus naudojančius droną laisvalaikio pramogoms. Tikimės produktą įvesti į rinką Lietuvoje bei aplinkinėse valstybėse, o laikui bėgant plėstis į pasaulinę rinką. Verslas yra pradinėje stadijoje, šiuo metu reikalingi investitoriai verslo pradžiai, ieškome 1mln. eurų investicijų už tam tikrą dalį mūsų akcijų. Jau pirmais metais planuojamas įmonės pelnas siekia 735 tūkstančius eurų. Šiuo projektu siekiame apžvelgti visas verslo plano dalis: produkto gamybą, finansų apskaitą, marketingo strategiją, pardavimų strategiją. Šio projekto pagrindinė idėja - pateikti naują produktą rinkai, gauti investicijų ir realizuoti verslą.

Produkto gamybą sudarys du pagrindiniai etapai. Pirmas: Tai bendradarbiavimas su įmone, kurioje užsakysime dronų gamybą bei su įmone, kuri juos saugiai transportuos į Lietuvą.

Numatoma pasirašyti serijinės gamybos sutartį su „Beijing Dingshang Technology Development Co., Ltd.“, kuri būtent ir gamins mūsų produktą – „RS Shark 420“ povandeninį droną. Beijing Dingshang – tai kompanijų grupė kuri specializuojasi ties plačia sporto bei laisvalaikio reikmenų gamyba bei pardavimu rytų Azijoje ir visoje Europoje. Kompanija įkurta 2007 metais, tad jau turi nemažą gamybos bei pardavimų patirtį. 2011metais kompanija pradėjo gaminti ir povandeninius laivus – robotus bei jų dalis skirtas pramoninėms reikmėms ir povandeniniams stebėjimams. Povandeniniai robotai iki šiol yra sėkmingai gaminami ir plačiai parduodami, tačiau yra gan dideli ir nepraktiški, nes skirti pagrinde pramonei, pvz.: Povandeniniam suvirinimui, naftos platformų tikrinimui, nuskendusių laivų aptikimui ir pan. Laisvalaikiui jie nevisai tinka nes yra gan dideli, griozdiški ir brangūs, turintys nereikalingą laisvalaikiui, povandeniniam stebejimui ar objektų radimui skirtą pramoninę įrangą.

Kompanija įsikūrusi Pekino mieste Kinijoje. Jai priklauso kelios gamyklos įsikūrusios Pekine bei jo priemesčiuose, todėl atskiras dalis gaminantys kompanijos fabrikai turi gera ir greitą susisiekimą.

Pasirašius sutartį su šia kompanija planuojama serijinė dronų gamyba. Gavus produkcijos seriją, gamintojui bus siunčiamos pastabos ir užsakymai dėl prekės patobulinimo. Kadangi kompanija jau turi patirties su povandeniniais robotais bei viską gali pasigaminti pati, mums nereikės rūpintis dėl vienokių ar kitokių prekių ar detalių pervežimų iš vieno fabriko į kitą, bei surinkimo. Tai sukeltų daug papildomų rizikų dirbant nuotoliniu būdu, tokių kaip: Detalių pažeidimai, nepriežiūra, vagystės, nekokybiškas surinkimas ir pan.

Pagaminti dronai jau supakuoti ir paruošti pardavimui bus gabenami į Pekino uostą, iš kur juos perims mūsų pasirinkta įmonė „AdRem Group“.„AdRem Group“ tai laiko patikrinta įmonių grupė įkurta 2002 metais Vilniuje, teikianti prekių bei krovinių transportavimo, sandėliavimo ir muitinės tarpininkavimo paslaugas. Įmonė didelį dėmesį skiria krovinių transportavimui iš rytų Azijos į Lietuvą bei kitas Europos šalis. Būtent ši įmonė bendradarbiauja ir su Pekino jūrų uostu į kurį ir bus pristatyti mūsų pagaminti dronai.„AdRem Group“ siūlo krovinių transportavimą vandeniu, oru bei keliais. Iš šių pasiūlymų rinksimės transportavimą vandeniu tiesiai į Klaipėdos uostą, kadangi įmonės laivai plaukia ganėtinai dažnai į rytų Aziją ir tai yra daug pigiau nei transportuoti oru, bei daug saugiau nei transportuoti tokį atstumą keliais.Iš Klaipėdos jūrų uosto sandelio, keliais krovinys bus transportuojamas į kitą įmonės sandėlį esantį Vilniuje.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 311 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (3359 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurelijus
  • Povandeninis dronas verslo planas
    10 - 5 balsai (-ų)
Povandeninis dronas verslo planas. (2016 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/povandeninis-dronas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:42
×