Poveikio aplinkai vertinimas


Poveikio aplinkai vertinimas referatas. Poveikio aplinkai vertinimo ataskaita. Poveikio aplinkai vertinimas kursinis darbas. Poveikio aplinkai vertinimas kursinis. Autotransporto poveikio aplinkai vertinimas. Transporto poveikio aplinkai vertinimas. Paveikio aplinkai vertinimo ataskaita speros. . autotransporto poveikio aplinkai vertinimas. Aplinkosaugos referatai. Zmoniu veiklos poveikis aplinkai.

Turinys. Įvadas. Žalingų poveikių aplinkai įvairovė. Poveikio aplinkai vertinimas (pav). Kas yra pav. Poveikio aplinkai vertinimo koordinatoriai. Poveikio aplinkai vertinimo programos ir ataskaitos. Visuomenės informavimo ir dalyvavimo planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo procese tvarka. Pav procesas lietuvoje? Poveikio aplinkai vertinimo pavyzdys. Vėjo jėgaimių poveikio aplinkai vertinimas. Apibendrinimai. Literatūra:.

Visuomenės informavimo ir dalyvavimo planuoį aplinkos orą išmetama daugybė teršalų, kurie vienaip ar kitaip įtakoja ją. Vykstant cheminiams procesams atmosferoje iš pirminių išmestų teršalų susidaro ir antriniai. Tiek pirminiai, tiek ir antriniai teršalai dalyvauja medžiagų apykaitos cikle, kurie apima atmosferą, dirvą, vandenį ir biosferą. Netiesioginiai poveikiai klimatui ir gyvenamajai vietai įtakoja ne tik žmogaus sveikatą, bet ir jo emocinę būseną. Poveikiai materialinėms ir kultūrinėms vertybėms daro materialinę ir dvasinę žalą.

Poveikių aplinkai žala gali būti labai didelė, ją parodo vertinimas. Pagrindiniai poveikio aplinkai vertinimo tikslai yra nustatyti, apibūdinti ir įvertinti galimą tiesioginį ir netiesioginį planuojamos ūkinės veiklos poveikį aplinkai ir užtikrinti, kad į aplinkos apsaugos aspektus bus atsi˛velgta iki

  • Microsoft Word 237 KB
  • 2011 m.
  • 19 puslapių (3395 žodžiai)
  • Darius
  • Poveikio aplinkai vertinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Poveikio aplinkai vertinimas. (2011 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/poveikio-aplinkai-vertinimas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 24 d. 20:25
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo