Pozityvioji psichologija


Mokslubaze. Pozityvioji psichologija referatas. Pozityvioji psichologija lietuvoje. Pakeisk savo gyvenima gera linkme. Psichologija. mokslo darbai. Psichologijos mokslo nauda. Kas yra pozytivioji psichologija. Pozityvioji psichologija knygos. Knygos apie pozityviaja psichologija. Psichologijos nauda.

Įvadas. Pozityvioji psichologija. Pozityvios psichologijos mokymo būdai. Pozytivios psichologijos tikslas ir nauda žmonėms. Temos aktualumas. Literatūros apžvalga. Tyrimo objektas. Tyrimo dalykas. Tyrimo tikslas. Uždaviniai ir hipotezės. Anketa.

Aš pasirinkau temą pozityvinė psichologija Lietuvos žmonių gyvenime , nes kasdien važiodama troleibusu pastebiu kaip nelaimingai ir atstumiančiai atrodo žmonės. Iš jų veidų galima pastebėti, kad kas antras žmogus yra užgniužtas rūpėsčių ir jau nebemato koks spalvingas ir nuostabus yra mūsų gyvenimas. Manau, kad ši tema yra aktuali, nes įstojus į europos sąjunga Lietuvoje kaip ir kituose europos šalyse turėtų sparčiai plisti psichologų paslaugos. Europoje net darbuovietės turi aprūpinti psichologu savo darbuotojus, kad jų šeimyniniai reikalai netrukdytų darbo našumui. Šio darbo tikslas – išanalizuoti pozityvinės psihologijos sampratą, apžvelgti jos veikimo srytis ir mokymo būdus, tikslą ir naudą žmonėms. Taipogi išanalizuoti ką psichologija reiškia šioliakiniams vilniečiams ir išsiaiškpozitivioji psichologija-tai psichologijos šaka tikinanti, kad tik nuo paties žmogaus mąstymo ir įsitikinimų priklauso jo likimas, sekmė ir vidinė laimė. Šis mokslas skatina žmogų veikti, lavinti savo dvasią ir siekti tikslo.

Knygynuose vis dažniau atsiranda knygos su viliojančiais ir stulbinančiais pavadinimais: pakeisk savo gyvenimą per dienas , tapk milionieriumi 1 , tapk milionieriumi 2 , gera mergaitė ne taps turtinga. Šios knygos - tarsi gyvenimo vadovėliai, nes juose rašoma kaip žmogus turėtų siekti savo tikslo, susirasti dvasinę pusiausvyrą ir atsipalaiduoti. Nors visos šios knygos yra skirtingu aktoriu, sutelkia skirtingas nuomones apie gyvenimą ir jo supratimą, visas jas sieja viena idėja - tik pats žmogus gali pasukti savo gyvenimą jį tenkinančia linkme.

Pozityvinė psichologija apima kelias pagrindines gyvenimo srytis: darbas, santykiai, kūnas, psichika, mokslai. Žmogus pats turi suprasti kokiai sryčiai labiau jam reikia lavintis, kuri srytis teikia jam nemalonius jausmus, nusivylimą ar net depresiją. Kiekvienos iš šių sryčių kliūtis, pagal pozytivinę psichologiją, žmogus sukuria pats, savo mintimis. Kiekvienas gyvenime esame pastebeję, kad esant blogos nuotaikos mes enorime eiti į darbą, reikalai klostosi prastai, dažnai išsiliejame ant kitų žmonių ir tada pašlija mūsų santykiai, jaučiames nelaimingi ir nusivilę. Pozytivioji psichologija iperskaitę betkurį pozytivios psichologijos latsipalaidavimas. Mūsų naujųjų technologijų amžiuje žmonėms labai svarbu atsipalaiduoti nuo visų darbų, pailsėti. Kasdien grižę iš darbo mes mąstome-reikia sutvarkyti namus, padaryti vakarienę ir panašiai, taigi mintyse net laisvalaikiu mes dirbame.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2011 m.
  • 8 puslapiai (1979 žodžiai)
  • Kristina
  • Pozityvioji psichologija
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pozityvioji psichologija. (2011 m. Kovo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/pozityvioji-psichologija.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 08:29
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo