Pozityvumą skatinantys ir atpalaiduojantys metodai


Įvadas. Minčių kontroliavimas. Savivertė. Pamirškite savo praitį. Planuikite savo laiką. Atsikratykite baimių. Būkite optimistais. Meditacija. Išvaddos. Literatūros sąrašas.


Pozityvus mąstymas labai svarbus aspektas mūsų gyvenimuose padedantis ne vien jaustis geriau, bet ir pasiekti savo tikslų greičiau ir efektyviau. Mastydami pozityviai nusiteikiame teigiamiems dalykams mūsų gyvenimuose ir taip savo mintimis pritraukiame teigiamus įvykius. Geras nusiteikimas ir blogų minčių blokavimas yra išsigelbėjimas mums žmonėms gyvenantiems rutinoje kupinoje rūpesčių ir sunkumų. Deja šiuolaikinėje visuomenėje labai mažai žmonių mąstančių  pozityviai, dauguma į gyvenimą žvelgia kupini nevilties, nepasitikėjimo ir pesimizmo žvilgsniu. Pesimizmo kupini žmonės ne vien patys jaučiasi blogai, bet skleidžia blogas emocijas visuomenei, taip sau prisitraukdami daugiau nesėkmių. Norint būti sėkmingu ir laimingu žmogumi reikia išmokti pozityviai mąstyti, bet tai nėra taip paprasta kaip atrodo. Naudojantis tam tikrais metodais, kurie skatina pozityvumą galime atvesti pozityvų mąstymą ir į savo gyvenimus ir taip pagerint ne vien emocinę, bet ir fizinę savo būklę.

Norint pradėti mąstyti pozityviai pirmiausia reikia išmokti kontroliuoti savo mintis, nes tinkamos mintys valdo mūsų gyvenimą. Mūsų minčių srautas turi dvi krypti: pozityvia arba negatyvia. Pozityvus mąstymas tai tokių jausmų puoselėjimas kaip meilė, pakantumas, užuojauta, tarpusavio supratimas, humoras, optimizmas. Negatyvus mąstymas tai tokių minčių puoselėjimas kurios kupinos pavydo, nepasitenkinimo, godumo, baimės, kritikos. Norint būti sėkmingu turime puoselėti teigiamas mintis ir taip ugdyti savyje pozityvumą.

Pirmiausia turime atsikratyti dirgiklių sukeliančių blogas mintis tokių kaip televizija, žiniasklaida ar negatyvus žmonės. Neigiami įvykiai ar istorijos išgirstos sukelia blogas mintis kurios mus priverčia jaustis blogai.

Išliekite viską raštu. Negatyvias mintis užrašykite ant lapelio ir išmeskite arba sudeginkite . Taigi, emocijų išdėstymas raštu gali padėti išvaikyti nepageidaujamas, pasikartojančias mintis.

Daugelis žmonių laiko save vertesnis ar geresnis už save. Mes vertiname kitus jais žavimės, o save nuvertiname, nes neišmokstame savęs vertinti tinkamai ir pažinti savo savybes.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1635 žodžiai)
  • Kolegija
  • Odeta
  • Pozityvumą skatinantys ir atpalaiduojantys metodai
    10 - 3 balsai (-ų)
Pozityvumą skatinantys ir atpalaiduojantys metodai. (2017 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/pozityvuma-skatinantys-ir-atpalaiduojantys-metodai.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 24 d. 02:31
×