Pozityvus mąstymas


Pozityvaus mąstymo samprata. Pozityvus mastymas referatas. Pozityvaus mastymo ugdymas konspektas. Pozityvus mastymas tyrimas. Pozityvūs metodai. Pozityvaus mastymo reiksme. Pozityvus mastymas psichologija. Pozityvumas darbe skaidres. Pozityvaus mastymo poveikis. Pozityvaus mastymo ugdymas.

Įžanga. Mokslinių tyrimų analize. Išvados. Literatūra.

Atkreipkyte dėmesį,ar paskutinių metų gerai jaučiatės? Kokios mintys jūsų galvoje paskutinių metų sukasi? Ar mes galim vienarieikšmiškai atsakyti į klausimą kas destruktyviai veikia fizinį kūną ir psichologinę savijautą?. Tai mūsų mintys kurios mus pasiekia, tai tą informaciją, kuri yra mums svarbi (naudinga) ir kuri atkeliauja ne vieną kartą. Vadinasi mes naudodamiesi pozityvaus mąstymo, savitaigos galia, turime naudotis optimistinėmis mintimis ir nuolat jas kartoti.

Nuolat generuojant teigiamas mintis mes galim pasiekti gerų rezultatų savo gyvenime. Bet labai dažnai apie sveikatą mes galvojam ne teigiamai, o neigiamai. Neigiamos mintis pamažu persismeikia į mus ir tampa mūsų nuotaikomis. Kaip mums galima šito išvengti?

Tyrimo aktualumas: Žmogaus gyvenimo sėkmė priklauso nuo to, kaip jis mąsto. Mūsų savijauta, nuotaika, elgesys priklauso nuo minčių. Kaip pagalvosime, taip pasielgsime, pasijusime, tokia apims nuotaika. Todėl reikia stebėti, kad neigiamos emocijos neužvaldytų mus.

Tikslas: Išanalizuoti pozityvaus mąstymo sampratą ir svarbą žmogaus socialinėje aplinkoje.

Uždaviniai:

Atlikti mokslinių straipnių lygynamąją analizę.

Apibendrinti moksliniuose strairsniuose pateiktą informaciją.

Išnagrinėti pozityvaus mąstymo poveikį žmogaus psichiniai ir fiziniai sveikatai.

Pateikti tyrimų išvadą.

Naudoti metodai: Mokslinės literatūros ir mokslinių straipsnių lyginamoji duomenų analizė, įvertinama straipsniuose pateikta informaciją ir tyrimo duomenys, pateikiamos loginės išvados.

  • Psichologija Referatas
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (428 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jan
  • Pozityvus mąstymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Pozityvus mąstymas. (2012 m. Birželio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/pozityvus-mastymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 08:08
×