Požiūrio į vaikystę kaita. Patirtinis vaiko ugdymas. Vaikų konfliktai


Požiūrio į vaikystę kaita. Patirtinis vaiko ugdymas/sis. (Vaikų konfliktai). Trupmas sitaucijos. aprašymas. Vaikai piešia guašu. Dailės centre padengtas stalas klijuote. (Vakar Ryto rato metu buvo kalbama apie medžius. Vaikų dialogas. (Skaistė 5 ir Danielius 3 , Skaistė mato. Suaugusio vertinimas. Manyčiau mergaitė (Skaistė)- labai protinga ir nuovoki mergaitė. Vaikų, dalyvavusių konflikte,vertinimas. Skaistė (kuri konfliktavo su Danieliumi) – neteisinga. Danielius (konfliktavęs vaikas)- o man visai nerūpi. Vaikų, mačiusių. situaciją, vertinimas. Ignas(piešė prie vieno stalo su Skaiste ir Danieliumi) – Danielius visada taip elgiasi. Andželika (piešė prie. Pedagogo vertinimas. Danieliui yra Trečiųjų metų amžiaus krizė. L. Vygotskis teigė, kad pirmasis simptomas. Naudota literatūra.

Vaikai piešia guašu. Dailės centre padengtas stalas klijuote, padėtas guašas, vanduo ir popieriniai rankšluosčiai, nusausinti šlapiam teptukui.

(Vakar Ryto rato metu buvo kalbama apie medžius, jų gyvenimi trukmę, paskirtį. Viena iš paskirčių ir medžių panaudojimo formų yra popieriaus gamyba. Auklėtoja paaiškino, kad medis auga labai labai daug metų, šimtus metų ir susiejo tai su popieriaus naudojimu, saugojimu, tausojimu. ).

(Skaistė 5 ir Danielius 3 , Skaistė mato ,kaip Danielius plėšo popierinius rankšluosčius ir valo teptukus) -Danieliau, ar tu neprisimeni ką vakar auklėtoja sakė? - Ne. -Sakė, kad popieriui reikia daug medžių, o jie auga ilgai. - Nu ir ką kad ilgai? - Tą, kad sakė popierių reikia saugoti, ir tolete nedaug naudot ir piešiant visą lapą išpišt , o ne taip kaip tu- papieši kokią nesamonę ir numeti lapą arba suplėšai. O dabar ir rankšluosčius gadini. Jie juk taip pat iš popieriaus. - Man tiek reikia teptukam nuvalyt tai tiek ir imu. -Tai imk mažiau. -Neaiškink.

Manyčiau mergaitė (Skaistė)- labai protinga ir nuovoki mergaitė. Šaunu, kad vaikai taip diskutuoja , daug ką gali išmokti vieni iš kitų. O Danielius tai mažas dar tik 3 metai tai jam dar savi kaprizai, jam visai kitaip viskas atrodo, jei pasakė mažiau daudok renkšluosčio tai jis specialiai ims daugiau, tokie tie mažiukai.

  • Pedagogika Skaidrės
  • MS PowerPoint 50 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (594 žodžiai)
  • Požiūrio į vaikystę kaita. Patirtinis vaiko ugdymas. Vaikų konfliktai
    10 - 1 balsai (-ų)
Požiūrio į vaikystę kaita. Patirtinis vaiko ugdymas. Vaikų konfliktai. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/poziurio-i-vaikyste-kaita--patirtinis-vaiko-ugdymas-vaiku-konfliktai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 04:39
×