Požiūris i klientą


Naujas požiuris į klientą. Į klientą orientuoto aptarnavimo abc. I klientus orientuotas poziuris. Į klientą orientuotas požiūris. Koks jusu poziuris i klienta?.

Decentracija – gebėjimas pažvelgti pirkėjo akimis. Į klientą orientuotas pardavimas. Į klientą orientuoto aptarnavimo abc. Kaip neutralizuoti kliento nepasitenkinimą. Nepamirškite, kad klientai irgi žmonės, be to labai skirtingi. Kliento poreikių (situacijos) išsiaiškinimas. Mokykimės prekių savybes paversti privalumais. Kalbamės telefonu. Pokalbis su klientu. Klausyti ar kalbėti?


Kai pirkėjas apžiūrinėja jam siūlomą pirkti prekę, jo galvoje lyg bičių spiečius dūzgia ir blaškosi dešimtys už ir prieš . Noriu šio daikto. Bet lyg ir brangoka. Koks puikus dizainas. Bet šį mėnesį jau išnaudojau leistiną limitą. Galėčiau nušluostyti nosį kaimynams ir pažįstamiems. Bet kur kišti seną laužą. Importinis, vokiečių gamybos. Bet vadybininkas kažkoks nepatikimas. Jei jūsų darbas yra susijęs su pardavimu, ar pokalbių su potencialiais klientais metu jums nebuvo atėjusi mintis – kaip gerai būtų įlindus į pirkėjo galvą ir padaryti tame minčių spiečiuje tvarką? Tačiau ši mintis nėra jau visai taip iš eridano fantastikos aukso fondo . Jūs galite tai padaryti. Pasakyčiau net daugiau,- jūs privalote tai padaryti, jei nenorite papildyti autsaiderių gretas. Vienas iš instrumentų, kurio pagalba galima tai padaryti, taip vadinamas, decentracijos metodas. Jo esmė paprasta,- tiek ruošdamasis susitikimui su klientu, tiek pokalbio su juo metu mėginkite mintimis tarsi įlysti į jo kailį ir tarsi jo (kliento) akimis pasižiūrėti į pačią situaciją, kurioje jus abu dabar esate, pamėginkite pajausti tai, ką jis dabar gali jausti, pamėginkite įsivaizduoti, ką jis dabar galvoja.

Jei sugebėsite įvaldyti decentracijos metodą, pasieksite tikrai nemažai. Iš situacijos aš ir jis skirtingose barikados pusėse jūs galėsite pereiti į situaciją aš ir jis vienoje barikados pusėje .

  • Microsoft Word 130 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (9164 žodžiai)
  • Universitetas
  • Požiūris i klientą
    10 - 2 balsai (-ų)
Požiūris i klientą. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/poziuris-i-klienta.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 25 d. 06:30
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo