Požiūris į vaikų globos namų auklėtinius


Požiūris į vaikų globos namų auklėtinius Šilalės rajone. Tikslas Išsiaiškinti, kokia yra Šilalės rajono gyventojų (moksleivių) nuomonė apie vaikų globos namų auklėtinius. Metodai. Anketinė apklausa.Literatūros analizė. Kokybinis tyrimas.


Pasirinkau šią temą todėl, kad praktiką atlikau su laikinai globojamais vaikais ir norėčiau ateityje dirbti būtent šioje srityje. Taip pat manau, kad globos įstaigose gyvenantys vaikai yra diskriminuojami aplinkinių, dažniausiai tai vyksta vaikų tarpe, o tai juos priverčia iš savęs nieko nereikalauti ir nieko nesiekti, nes žmonės ir taip apie juos blogai galvoja. Todėl noriu sužinoti kokia iš tikrųjų yra kitų vaikų nuomonė apie globos įstaigos auklėtinius. Apklausa vykdoma švietimo įstaigose. Apklausiami 6- 12 klasės mokiniai. Šilalės rajone yra 1877 (6-12 klasių) moksleivių. Apklausti reikės 329 moksleivius.

Išsiaiškinti, koks požiūris į vaikų globos namų auklėtinius Šilalės rajone.

Pusė respondentų atsakė, kad dažnai įvertina susidariusią situaciją ir savo sugebėjimus veikti joje, trečdalis atsakė, kad visada. Kad retai arba niekada neįvertina susidariusios situacijos ir savo sugebėjimų veikti joje, neatsakė nei vienas respondentas.

Nuo lyties vidutiniškai priklauso ar respondentai nusprendžia patys savarankiškai ir pasirenka geriausią toms sąlygoms sprendimą. Yra tikėtina, kad tie, kurie nusprendžia savarankiškai dažniau įvertina situaciją ir sprendžia kūrybiškai.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (358 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gitana
  • Požiūris į vaikų globos namų auklėtinius
    10 - 2 balsai (-ų)
Požiūris į vaikų globos namų auklėtinius . (2017 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/poziuris-i-vaiku-globos-namu-aukletinius.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 13:04
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo