Požiūris į visuomenės gerovę, lygybę ir perskirstymą


Viešojo administravimo savarankiškas darbas. Mano požiūris į visuomenės gerovę , lygybę ir perskirstymą.


Visose pasaulio šalyse visada buvo, yra ir bus nelygybė. Vieni gimsta turtingais, sėkmingais, laimingais o kiti turi kęsti badą, žeminimus, blogas gyvenimo sąlygas. Visi mes turime savo kelius, žmogus negali pasirinkti kokiu jis nori gimti, bet gali eiti teisingu keliu, net būdamas vargšu jis gali pasiekti daugiau nei turtingas. Dalimi prie mūsų ateities, prie mūsų gerovės prisideda ,mus supantis žmonės, valstybė. Dažniausiai yra taip kad, kokie žmonės mus supa, tokais mes patys tampame, mums daro įtaką kitų žmonių nuomonė, veiksmai. Pasitaiko tokių atvėjų kai vaikai yra žeminami dėl to kad yra vargšai, ir tai labai veikia jų psichiką.Iškyla klausimai, kodėl kai kurie turi pakęsti nepriteklių? Kodėl kai kuriems taip lengvai sekasi? Kodėl vieni gimsta sveikais kiti neįgaliais?

Kiekvienas žmogus turi būti gerbiamas, jis negali būti smerkiamas už tai jog yra vargšas. Mes visi esame lygus, niekas nėra kaltas dėl to koks jis gime, bet mes galime pakeisti savo gyvenimą. Kiekvienas žmogus turi mokėti padėti, užjausti, skleistį gerovę.

Požiūris į visuomenės gerovę, lygybę ir perskirstymą. (2015 m. Birželio 15 d.). http://www.mokslobaze.lt/poziuris-i-visuomenes-gerove-lygybe-ir-perskirstyma.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:50