Pradinio ugdymo pedagogika ir ikimokyklinis ugdymas


Pradinio ugdymo pedagogika ir ikimokyklinis ugdymas. Planas – konspektas.


A: Vieną dieną, aukštai padangėje atsirado smalsus vandens lašiukas (į salę įeina Emutė, atsistoja viduryje, pasisukioja).

A: Jis turėjo daug brolių lašiukų ir jie visi buvo vienodi (į salę susikibę rankutėmis įeina visi kiti vaikučiai ir sėdasi ant suoliukų Emutei už nugaros).

A: Lašiukų buvo labai daug, jie žaidė, šoko, skraidė su tėveliu debesimi.

A: Kasdien lašiukų vis daugėjo, jie augo ir sunkėjo, ėmė stumdytis, ginčytis kuris pirmas nukeliaus į žemę (mažieji lašiukai pradeda stumdytis, ginčytis). Tėtė debesis nebežinojo kaip sudrausminti išdykėlius. Jis paimė griaustinio lazdą ir garsiai sugriaudėjo.

Nojus: (trinkteli lazda į žemę) “Tylos lašiukai”.

A: Lašiukai išsigando griaustinio ir spruko žemėn. (visi lašiukai nustoja stumdytis ir visi sutupia).

Organizuojant renginį, tiksliau inscenizacija, buvo susidurta su keletu sunkumų, pirmasis – debesiuką turėjęs vaidinti vaikas – vienos repeticijos metu tiesiog atsisakė kartot mokomus žodžius, tad teko jį pakeisti kitu vaiku. Ir antras sunkumas – vaidinimo pradžioj, kur skaitoma, jog lašiukai šoko ir žaidė su tėveliu, buvo bandoma taip ir padaryt, kad vaikai šokinėja, žaidžia, tačiau jie per daug įsismagindavo ir pamiršdavo nurimti, tad teko tiesiog susodinti ant suoliukų. Ir trečiasis sunkumas – gauti vienodus mėlynus lietaus apsiaustus lašiukams, labai jau nesinorėjo kišti vaikus į šiukšlių maišus.... Dėka vaikų mamyčių – pavyko rasti apsiaustus, suaugusiems, bet apkarpius ir “patobulinus” vaikai atrodė puikiai.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (992 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Pradinio ugdymo pedagogika ir ikimokyklinis ugdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Pradinio ugdymo pedagogika ir ikimokyklinis ugdymas. (2016 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/pradinio-ugdymo-pedagogika-ir-ikimokyklinis-ugdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 20:58
×