Praeities ir dabarties verslai ir technika pažinimo kompetencijos ugdymui


Įvadas. Verslas. Technikos pasaulis. Praeities verslas ir technika, amatai. Gyvulininkystė. Žemdirbystė. Medžioklė. Žuvininkystė. Bitininkystė. Dabarties verslai ir technikos. Žemdirbystė. Gyvlininkystė. Medžioklė. Kasyba ir karjerų eksploatavimas. Transporto verslai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas: labai svarbu žinoti apie preeities ir dabarties verslus ir technikas ugdant pažinimo kompetencijas tai teikia žinių apie mūsų preities žmonijos istoriją ir dabarties pažengimo kelią į ateitį.

Darbo objektas: praeities ir dabarties verslai ir technikos ugdant pažinimo kompetenciją.

Pagrindinis tikslas: supažindinti su preities ir dabarties verslais ir technikos ugdant pažinimo kompetenciją.

Susidėti miško gėrybėms (grybams ar uogoms) nereikėdavo specialių įrankių. Žmonės susikę iš didelių lapų „tūtelę“ į ją berdavo uogas, o grybus susmaigstydavo ant šakos

Transporto sistema siejama su sausumos, vandens ir oro transporto priemonėmis;su naftos bei dujų vamzdynais, šilumos ir elektros tinklais (kurių perduodamas objektas taip pat laikomas preke); su socialine sritimi (suteikiamas darbas tūkstančiams šalies gyventojų: vairuotojams, krovikams,geležinkelininkams, jūreiviams, terminalų darbuotojams, energetikams irkt.)

Sudėtingus transporto sistemos uždavinius galima išspręsti, kai jos formavimas, raida ir funkcionavimas vyksta vienybės principu sujungiant ekonominius, techninius, technologinius, organizacinius ir teisinius pagrindus.

Taigi dabartie verslai ir technikos dabartyje atnešė žmogui pažamgumo ir tobulejimo technikos pasaulyje visa tai mūsų komunikaciją smarkiai aplengvino ir komunikuoti tapo daug paprasčiau.

  • Microsoft Word 48 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (3479 žodžiai)
  • Universitetas
  • Deimantė
  • Praeities ir dabarties verslai ir technika pažinimo kompetencijos ugdymui
    10 - 10 balsai (-ų)
Praeities ir dabarties verslai ir technika pažinimo kompetencijos ugdymui. (2015 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/praeities-ir-dabarties-verslai-ir-technika-pazinimo-kompetencijos-ugdymui.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 23:47
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo