Praktika autoservise (3)


Įvadas. Automobilių serviso įmonės duomenys. Projektuojamos automobilių serviso įmonės tipas. Įmonėje atliekami darbai. Automobilių serviso įmonės struktūra. Automobilių serviso įmonės technologinė įranga Automobilių techninės ekspertizės atlikimo ypatumai. Pagrindiniai autoserviso įmonių statybiniai parametrai. Išvados. Naudota literatūra, kiti informacijos šaltiniai.


Lengvųjų automobilių, mikroautobusų ir krovininio transporto (iki 10t) remonto darbai;

Šiame autoservise naudojamas universalus diagnostinis testeris FLEX MAGNETI MARELLI. Šis testeris leidžia atlikti diagnostiką beveik visiems automobiliams, sunkvežimiams ir motociklams, nepriklausomai nuo jų markės ir modelio. Prietaiso pagalba galime aptikti klaidas ir jas pašalinti atlikti automobilio valdymo prietaisų ir kompiuterių testus, juos perprogramuoti.

Prietaisas belaidę Bluetooth jungtį, tad labai patogu prieiti, atlikti reikiamą procedūrą. Veikimo principas labai paprastas, tereikia žinoti automobilio duomenis ir vykdyti nurodymus testerio ekrane.

Atliekant praktiką, pavyko susipažinti su automobilių techninės priežiūros ir remonto įmonėje naudojama sistema, naudojamais normatyvais. Praktikos metu išnagrinėjau įmonės veiklą ir struktūtą. Taip pat,susipažinau su automobilių TP darbų organizavimo technologija bei serviso gamybine-technine baze, jos panaudojimu darbo vietų organizavimu.. Atliekant praktiką, pavyko įgyti pirmuosius profesinius įgudžius dirbant su specializuotomis kompiuterinėmis programomis ir susipažint su lengvųjų automobilių valdymo sistemų įvairove ir ypatumais.. O taip pat, pavyko susipažinti su automobilių techninių ekspertizių atlikimu, žalos dydžio nustatymo metodais automobiliams po avarijos, arba kitaip sugadintiems.

  • Microsoft Word 121 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1200 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rokas
  • Praktika autoservise (3)
    10 - 1 balsai (-ų)
Praktika autoservise (3). (2017 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-autoservise-3.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 01:57
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo