Praktika įmonėje CGates


Įvadas. Įmonės istorija. Įmonės valdymo struktūra. Įmonės tinklo valdymas. Miesto interneto tinklo loginė schema ir jos analizė. Miesto interneto tinklo loginė schema. Daugiabučio namo tinklo loginė schema ir jos analizė. Daugiabučio namo tinklo loginė schema. Įmonės tinklo įrangos analizė. Įmonės darbo vietų kompiuterinės įrangos analizė. Programinės įrangos įmonėje analizė. Dviejų uždavinių smulkus detalizavimas. Dviejų uždavinių smulkus detalizavimas, pavaizduojant algoritminę schemą. Išvados. Informacijos šaltiniai.


Gamybinė praktikos paskirtis - įtvirtinti ir tobulinti interneto ir kompiuterių tinklų priežiūros, interneto tinklų projektavimo, bei diegimo gebėjimus.

2. Lavinti interneto ir kompiuterių tinklo priežiūros bei diegimo įgūdžius.

2. Susipažinti su kompiuterio centro ar skyriaus valdymo struktūra, darbų apimtimi ir turiniu.

11. Atlikite naudojamų duomenų bazių analizę, aprašykite veikimą, sprendžiamus uždavinius.

„Cgates“ šūkis – „Visada kažkas naujo“ – apibūdina bendrovės veiklą ir privalumus klientams. Šiuo metu įmonei vadovauja Tomas Burovas.

Įmonės darbuotojams nėra reikalinga galinga ir įvairi įranga, pakanka keliu programines įrangos paketų arba išmanaus telefono, kad būtų galima laisvai dirbti.

Pagal pavyzdį mes matome, A. Kačanausko gatvėje yra naudojamas DES3526 tinklo komutatorius su 26 prievadais iš kurių tik 2 yra 1000 Mbps o visi likę 100 Mbps. Dar matome kiekvieno kliento gaunama interneto spartą ir kuriame prievade klientas yra pajungtas, bei kad šiam namui yra naudojamas Linksys PAP2T-NA VoIP adapteris su 2 prievadais, su galimybe sutiekti dviems klientams fiksuotą ryšį.

Jei prireikia sudėtingesniu serverio ar tinklo konfigūravimų mes skambiname tinklo administratoriams kurie turi leidimus ir prieiga atlikti visus reikalingus pakeitimus.

Pagal pavyzdį, mes kalbėsime apie A. Kačanausko g. 14, nuo „CORE“ komutatoriaus optiniu laidu signalas sklinda į „OMA“ kuris yra visai kitame name, bet tame pačiame kvartale A. Kačanausko g. 11, kaip matome nuo čia išsišakoja į kitus namus esančius tame pačiame kvartale kaip ir mūsų pasirinktas namas. Nuo „OMO“ signalas sklinda į A. Kačanausko g. 14 name esantį komutatorių kuris padalina gaunamą signalą visiems tame name esantiems klientams.

Interneto ryšys visuose namuose tiekiamas per optinį laidą kuris yra pajungiamas į tinklo komutatorių iš kurio yra dalinamas interneto srautas visiems klientams per daugiapori UTP laidą.

  • Microsoft Word 1748 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (1607 žodžiai)
  • Kolegija
  • Birute
  • Praktika įmonėje CGates
    10 - 2 balsai (-ų)
Praktika įmonėje CGates. (2019 m. Sausio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-imoneje-cgates.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 27 d. 13:14
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema