Praktika įmonėje „FiniPro“


Praktikos tikslai ir uždaviniai. Praktikos užduotis. Praktikos tikslai. Įžanga. Atlikti ir stebėti darbai.


Praktikos metu studentas turėtų domėtis statybos darbų technologijomis ir technologiniais procesais statybvietėje (bei darbo vietos statybvietėje organizavimu).

Tai – statybinių mišinių gamyba, armatūros ruošimas, gaminių formavimas, metalinių ir medinių konstrukcijų gamyba, konstrukcijų montavimas ar įrengimas, naudojami mechanizmai, statybinių medžiagų gamyba, sauga darbe, gamtos, gaisro sauga, profesinė higiena, medžiagų ir konstrukcijų kokybė bei sandėliavimas, statybos įmonių struktūra, darbų organizavimas, taikomos darbo užmokesčio sistemos ir t.t., ir pan.

Pagrindinis praktikos tikslas – įtvirtinti teorines žinias, įgytas mokantis specialiųjų disciplinų.

Labai svarbu, kad ši praktika padėtų geriau suprasti visą statybų verslą – kokie procesai vyksta pagrindiniuose ofisuose, kaip yra valdomos visos struktūros, kaip yra organizuojamas darbas, kaip planuojami visi statybų etapai.

Taip pat svarbu pamatyti kuo daugiau procesų vykstančių statybvietėje. Susipažinti su atitinkamų darbų ypatumais, kylančiomis problemomis ir siekiamais tikslais.

Savo pirmąją gamybinę praktiką atlikau statybos įmonėje „FiniPro“ šiais metais nuo birželio 5 iki liepos 2 dienos. Bendrovė stato gyvenamuosius, viešojo naudojimo, ūkinės veiklos pastatus. UAB ,,FiniPro" atlieka visus statybos - montavimo, apdailos darbus. Inžinerinių komunikacijų įrengimui pasitelkia subrangovus.Ši bendrovė man sudarė visas sąlygas atlikti praktikos užduotis bei įgyvendinti tikslus: įtvirtinti teorines žinias įgytas mokantis statybos inžinerijos discipliną , susipažinti su statomo objekto konstrukciniais ir technologiniais sprendiniais, įgyti praktinių įgūdžių.

Ši praktika padėjo man pagilinti turimas žinias baigus II-ąjį kursą. Kiekvieną dieną tekdavo lankytis statybos aikštelėje, stebėti joje vykstančius procesus, daryti man patikėtus darbus. Vadovas arba jo asistentas paaiškindavo tam tikras procedūras, pabrėždavo jų manymu svarbiausius aspektus. Šios praktikos metu susipažinau su betonavimo darbai: monolitines saramos, atramines sienos, laiptai. Patobulinau Brėžinių skaitymo įgudžius. Įgyjau žinių ir apie saugos reikalavimus darbe. Pamačiau kaip viskas yra realybeje, o ne tik teoriškai. Pamačiau ir panaudojau nemažai statybinių medžiagų.

  • Microsoft Word 5448 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1635 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darius
  • Praktika įmonėje „FiniPro“
    10 - 2 balsai (-ų)
Praktika įmonėje „FiniPro“ . (2017 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-imoneje-finipro.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 08:07
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo