Praktika įmonėje: UAB „Compensa”


Ptgg swot analizė. UAB “ Compensa ” išorinės grėsmės. Įmonės padalinio veikla pagal darbo technologijos pobūdį UAB “ Compensa ” teikiamos paslaugos. Paprastos draudimo grupės. Sudėtinės draudimo grupės. UAB “ Compensa ” pranašumai ir kovojimas už išlikimą. Rinkos aplinkos analizė. UAB “ Compensa ” bendrovės veiklos tinklas. UAB “ Compensa ” sudarytos sutartys. UAB “ Compensa ” bendrovės tikslai.


Nepalankūs valiutos keitimo kursai ir užsienio valstybių politikos prekybos pasikeitimai.

UAB “Compensa” teikia paslaugas fiziniams asmenims ir juridiniams. Viena iš draudimo paslaugų ypatybių yra ta, kad ji parduodama anksčiau, negu pateikiama. Tarp paslaugos vertės apmokėjimo ir pačios paslaugos suteikimo visada egzistuoja laiko tarpas, per kurį draudiko gautos lėšos akumuliuojamos į draudimo rezervą. Iš pradžių klientas mainais į sumokėtą draudimo įmoką įgyja draudimo apsaugą, bet jos materialiąją išraišką – draudimo išmoką – jis gaus tik po draudiminio įvykio. Yra išskiriamos dvi gyvybės ir ne gyvybės draudimo šakos. Kiekviena draudimo šaka priklausomai nuo draudžiamos rizikos yra skirstoma į : paprastas draudimo grupes ir sudėtines draudimo grupes.

Yra sutinkama didžiulė draudimo įmonėse keliamų išlikimo tikslų įvairovė. Gana dažnai išlikimo tikslas yra formuojamas kaip draudimo įmonės žlugimo. Išlikimo tikslai yra skirstomi į :

Įmonės vertės išlikimo tikslai yra keliami siekiant išsaugoti įmonės vertę ilgesnį laiką.

Didžiausi UAB “Compensa ” bendrovės konkurentai: AB ”Lietuvos draudimas”, UAB ”Ergo Lietuva”, UAB ”Lindra”. Be kitų draudimo įmonių, pagrindiniai konkurentai yra bankai, siekiantys saugiai bei pelningai investuoti įvairiais būdais sukauptą kapitalą, bei nekilnojamo turto savininkai ir nuomotojai. Draudimo įmonės konkurentai yra visi kiti kapitalo investuotojai, tarp jų ir privatūs ūkiai – aktyvūs pinigų bei kapitalo rinkų dalyviai.

Prognozuojant Lietuvos draudimo įmonių tolesnės raidos perspektyvas, nurodomos tokios pagrindinės tendencijos:

Išaugus draudimo veiklos apimtims, atsirado naujos draudimo įmonės, kaip UAB “Compensa”. Tai yra uždara akcinė draudimo bendrovė, Lietuvoje įkurta 1993 metais.

2003-ųjų metų pabaigoje Lietuvoje veikė 31 draudimo įmonė. 9 įmonės teikė gyvybės draudimo ir 22 įmonės – ne gyvybės draudimo paslaugos. 2003-ieji metai buvo jau antri metai iš eilės, kai nė viena draudimo įmonė nesustabdė savo veiklos. Kartu tai buvo pirmieji metai po nepriklausomybės atgavimo, kai nebuvo įsteigta nė viena nauja draudimo įmonė, toks stabilumas rodo, kad tiek gyvybės, tiek ne gyvybės draudimo rinka jau yra prisotinta.

  • Microsoft Word 112 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1881 žodžiai)
  • Kolegija
  • Skaiste
  • Praktika įmonėje: UAB „Compensa”
    10 - 1 balsai (-ų)
Praktika įmonėje: UAB „Compensa” . (2018 m. Spalio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-imoneje-uab-compensa.html Peržiūrėta 2019 m. Spalio 22 d. 07:05
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema