Praktika įrašų studijoje


Įvadas. Įmonė „3a studija“. Reklaminių audio, video klipų gamyba (Radijo stotims, prekybos centrams, autoatsakikliams, autopranešėjams.Video įgarsinimas.Suvedimas.Radijo reklamos formavimas, konsultavimas. Muzikinio takelio kūrimas filmams. Įmonės vizija. Veiklos sritys. Praktikos metu atlikti darbai „3a studija“ įmonėje. Programinė įranga. Bliuzo vakaras „Ismo Haavisto & Andres Roots“. Išvados.


Pademonstruoti profesinius, bei asmeninius gebėjimus įvertinant poreikį, kuriant leidybinio ar multimedijos produkto koncepciją, rengiant projektą ir jį įgyvendinant, komunikuojant rezultatą tiksliniam vartotojui, analizuojant jo reakciją bei formuojant išvadas.

Įrašų Prie – masteringas (vienetinio įrašo paruošimas leidybai arba grojimui radijo stotyse)

Renginiai filmuojami siekiant įamžinti džiaugsmu pripildytas šventines akimirkas, išsaugoti geriausius renginių iškilmių prisiminimus.

Programos, skirtos vaizdo ir garso montavimui ir redagavimui yra ypač svarbios įgyvendinant įvairius video ar audio projektus. Programos pasitarnauja kadrų karpymui, filmukų kūrimui, garso takelio uždėjimams, nuotraukų redagavimui, ar tokia kaip Weebly svetainės kūrimui.

Miesto teatro mažojoje salėje vyko renginys, kurio metu buvau pakviesta kaip praktikantė – asistentė. Kol vadovas su komanda filmavo renginį, man buvo paskirta renginį fotografuoti. Praktikos vadovo paprašyta, dėmesį sutelkiau daugiau į atlikėjus, nei publiką.

Renginio metu buvo gana tamsus apšvietimas, teko prisitaikyti prie darbo sąlygų ir pasitelkti papildomą atramą, tokia kaip Tamaron trikojį. Fotografavimui buvo naudojamas veidrodinis fotoaparatas Nikon D5100 su Nikor 55mm objektyvu. Vėliau nuotraukos buvo panaudotos vadovo asmeniniame puslapyje. Nuotraukoms redaguoti naudota Adobe Photoshop programa, kurios pagalba buvo suredaguotos renginio metu darytos nuotraukos.

Prisijungus prie Weebly aplinkoje esančios interneto svetainės, visuose puslapiuose buvo pakeistas lygiavimas, suvienodinti šriftai ir tarpai tarp pastraipų, ištaisytos gramatinės ir skyrybos klaidos, koreguota šriftų spalva.

Kadangi tai interneto svetainė skirta ne tik reprezentuoti pačią „3A studiją“, bet ir pristatyti studijoje teikiamas paslaugas, informuoti klientus apie renginių naujienas, rodyti gyvas video transliacijas ir pristatyti pačio įmonės vadovo, kaip atlikėjo grupę, buvo sukurta kontaktų forma, kur galima pateikti savo klausimus elektroniniu paštu.

  • Microsoft Word 2223 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1395 žodžiai)
  • Kolegija
  • Brigita
  • Praktika įrašų studijoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Praktika įrašų studijoje . (2017 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-irasu-studijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 25 d. 15:41
×