Praktika kaimo turizmo sodyboje


Įvadas. Trumpa istorija. Misija. Vizija. Steigimo tvarka. Darbuotojai. Teikiamos paslaugos, jų rezervavimas. Konkurentai. Rėmimas.

Praktikos ataskaitoje apžvelgsiu į Girdžių kaimo turizmo sodybos įgytas žinias ir praktinio darbo įgūdžius. Praktikos ataskaitą darysiu remdamasi bendrųjų rekreacijos ir turizmo pagrindų supratimu, įgytų studijuojant rekreacijos ir turizmo verslo vadybos specialybę, bei informacija, kurią suteikė įmonė. Praktiką atlikau "Girdžių" kaimo turizmo sodyboje.

Mano nagrinėjama Girdžių kaimo turizmo sodyba įsikūrusi Kauno apskrityje, Raseinių rajone, Palendrių kaime, šalia Kalnujų piliakalnio.

Sodyba yra tik besikurianti. Ji skirta aktyviam bei pasyviam pažintiniam poilsiui, grožio paslaugoms, tačiau joje galima organizuoti ir įvairius kultūrinius, pramoginius bei dalykinius renginius įmonių darbuotojams ar kitiems nedideliems kolektyvams. Namelyje - pirtelėje, bei palapinėse gali ilsėtis iki 30 žmonių grupės, priklausomai nuo grupės pageidavimų, organizuojamas maitinimas, žiemą - slidinėjimas bei ekskursijos po Palendrių kaimelį.

Darbo tikslas - susipažinti su kaimo turizmo sodybos veikla ir vadovaujant praktikos vadovui dirbti visus darbus, kurie leis įgyti praktinių įgūdžių platesnėje veiklos srityje.

Paslaugos teikimas – svarbiausia kaimo turizmo esmė. Atliekant praktiką šioje kaimo sodyboje išsiaiškinau, aišku padedant sodybos šeimininkams, pagrindinius šios sodybos ateities tikslus. Pagrindinis tikslas būtų dar labiau išplėsti šią kaimo sodybą, kad ji pritrauktų vis daugiau lankytojų. Kiti tikslai ir uždaviniai:

Išplėsti ir patobulinti sodybos dizainą, jos patalpas.

Suteikti galimybes žmogui gerai pailsėti kaimo sodyboje, pasirūpinti pilnaverčiu poilsiautojo poilsiu, teigiamomis jo emocijomis, patenkinti svečio lūkesčius.

Pateikti išsamią informaciją apie savo kaimo sodybą, kad poilsiautojas, susipažinęs su informacija apie sodybą, iš pateiktų faktų susidarytų tam tikrą įvaizdį.

Sudaryti tinkamas salygas svečio priėmimui ir aptarnavimui.

Dar labiau išplėsti avių ūkį ir ateityje tiekti maisto patiekalus iš avienos.

Pritraukti dar daugiau slidinėjimo sporto lankytojų ir mėgėjų, galbūt padaryti sunkesnes trąsas.

Teikti dar įvairesnes paslaugas mini spa centre, galbūt pritraukti darbuotojų norinčių teikti grožio paslaugas.

Įtraukti kaimo gyventojus - vaikus tiek žiemą tiek vasarą dirbti ir užsidirbti pinigų, užimti kaimo gyventojų laisvą laiką.

Pastatyti atskirą patalpą įvairiems renginiams, juos organizuoti, rengti koncertus, žaidimus ir pasisėdėjimus turistams.

Šeimininkų sodybos vizija – jauki, funkcionali, įdomi ir gražiai sutvarkyta kaimo turizmo sodyba, nuolat besikeičianti, propaguojanti aktyvų, pasyvų ir sveiką poilsį visais metų laikais įvairaus amžiaus grupėms.

Kaip jau galima suprasti iš pavadinimo šiai kaimo sodybai vadovauja savininkai. Jie ten gyvena su savo šeima. Tai žmona kuriai priklauso mini spa centras, taip pat ji dirba jame ir teikia įvairias grožio paslaugas. Taip pat dukra, kuri užsiima grožio paslaugomis. Ir moksleivis sūnūs, kuris padeda tėvui auginti avių ūkį, bei žiemą darbuojasi su slidinėjimą mėgstančiais klientais.

  • Turizmas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2593 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aiste
  • Praktika kaimo turizmo sodyboje
    10 - 8 balsai (-ų)
Praktika kaimo turizmo sodyboje. (2015 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-kaimo-turizmo-sodyboje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 23:43
×