Praktika Lietuvos draudimas


Lietuvos draudimas praktika. Praktikos ataskaita ld. Praktika draudimo imones. Draudimo praktikos ataskaita. Ab "lietuvos draudimas" praktikos ataskaita. Praktika draudimo bendrove. Praktikos ataskaita draudimo. Ab lietuvos draudimas praktikos ataskaita. Praktikos ataskaita draudimo imoneje. Praktikos ataskaita draudimas.

Įmonės charakteristika. Bendrovės valdymo struktūra. Išorinės aplinkos analizė. Artimoji aplinka. Vidinėa aplinkos analizė. Produkcija. Korporacinė misija. Pagrindinės veiklos strategija. Vizija. Mano atliktas darbas. Išvados. Ab „lietuvos draudimas” ir jos dukterinės įmonės uab „lietuvos draudimo ”gyvybės draudimas ir uab „lietuvos draudimo” kreditų draudimas yra didžiausias universalus draudikas baltijos šalyse.

Ab Lietuvos draudimas ir jos dukterinės įmonės UAB Lietuvos draudimo gyvybės draudimas ir UAB Lietuvos draudimo kreditų draudimas yra didžiausias universalus draudikas baltijos šalyse, 2001 m. Pasirašęs 224,5 milijonų litų draudimo įmokų. Grupė taip pat yra neginčijama rinkos lyderė Lietuvoje ne gyvybės ir gyv Lietuvos draudimas veikia nuo 1921 metų ir yra labiausiai patyrusi draudimo bendrovė Lietuvoje. Lietuvos draudimas turi didžiulę klientų bazę, kurią sudaro tiek juridiniai, tiek fiziniai asmenys, gerai pažįstantys bendrovę ir laikantys ją patikimu draudimo partneriu. Galima pamin4ti keletą stambiausių klientų.

Ab mažeikių nafta , AB Lietuvos dujos , AB Lietuvos energija , vį ignalinos atominė elektrinė, AB Lietuvos telekomas , UAB omnitel , AB aviakompanija Lietuvoab Lietuvos draudimas ir jos dukterinės įmonės teikia labai įvairias gyvybės ir ne gyvybės draudimo paslaugas. Tai turto draudimas, civilinės atsakomybės draudimas, kreditų draudimas, gyvybės ir sveikatos draudimas ir kitos draudimo paslaugos.

Ne gyvybės draudimo didžioji pajamų dalis atėjo iš tradicinių draudimo rūšių – transporto priemonių draudimo (26,9 proc. ), turto draudimo (22,6proc. ) ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės dr Lietuvos draudimas turi 50 filialų įvairiuose liįmonėje dirba 2165 darbuotojai. Iš jų: 1486 – turi aukštąjį išsilavinimą. Darbuotojų amžiaus vidurkis – 38 metai. Yra daug jaunų, perspektyvių specialistų.

įmonės organizacinė struktūra laikoma tinkama. Gamybiniai pajėgumai išn skaičius įstatiniame.

   kapitale. Bendrovės akcijomis yra prekiaujama Lietuvos nacionalinės vertybinių popierių biržos einamajame sąraše.

Akcininkų susirinkimas yra aukščiausias bendrovės valdymo organas. Tik šis akcininkų susirinkimas gali keisti ir papildyti bendrovės įstatus, rinkti ir atšaukti audito įmonę, bendrovės stebėtojų tarybos narius, nustatyti metines išmokas stebėtojų tarybos ir valdybos nariams, audito paslaugų apmokėjimo sąlygas, tvirtinti metinės finansinės atskaitomybės dokumentus ir valdybos bendrovės veiklos ataskaitą, priimti nutarimą dėl pelno paskirstymo, padidinti (sumažinti) įstatinį kapitalą, priimti kitus svarbius bendrovės valdymo, ūkinės ir finansinės veiklos nutarimus.

Susirinkime turi teisę dalyvauti visi bendrovės akcininkai, neatsižvelgiant į tai, kiek ir kokios klasės akcijų jie turi.

Visuotinis akcininkų susirinkimas neturi teisės pavesti kitiems valdymo organams spręsti jo kompetencijai priklausančių klausimų.

  • Microsoft Word 108 KB
  • 2012 m.
  • 27 puslapiai (4341 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aleks
  • Praktika Lietuvos draudimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Praktika Lietuvos draudimas. (2011 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-lietuvos-draudimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 18:11
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo