Praktika logistikos įmonėje praktikos ataskaita


Įvadas. UAB „Sidabrinė srovė“ veikla. Logistikos sritys ir operacijos. Atsargų laikymo įranga. Logistikos informacinės sistemos. Įmonės logistinė grandinė. Darbų sauga. Išvados. Literatūros ir informacijos šaltiniai.


Spartūs vaidmenų pokyčiai prekyboje, nauji prekybos kanalai, nuolat kintantys poreikiai ir augantys reikalavimai paslaugų kokybei iškėlė didžiulę kartelę įmonėms, teikiančioms įvairias paslaugas, tarp jų ir produkcijos transportavimą klientui. Lietuvoje šiuo metu tokių įmonių yra tikrai pakankamai, todėl išsiskirti iš savo konkurentų nėra taip jau lengva. Daugelis įmonių pradeda orientuotis į dar neišbandytas naujoves, užtikrinančias joms pelningumą, populiarumą ir ne tik pastovų vartotojų skaičių, tačiau ir vartotojų augimą. Kiekviena tokių įmonė ieško savo privalumų, kuo būtent ji yra išskirtinė, kokias galimybes ar išskirtinius pasiūlymus gali pasiūlyti ji, o ne konkurentų įmonės. Taip pat stengiasi ištaisyti savo trūkumus. Tačiau kaip žinoma klientui nėra itin svarbu koks įmonės pavadinimas ar kas jai vadovauja, svarbiausia, kad jo pageidaujama prekė jį pasieks reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku bei bus itin aukštos kokybės. Su tokiomis įmonėmis nori bendradarbiauti kiekvienas klientas.

Susipažinti su šios įmonės veiklos sritimis, struktūra, apžvelgti atskirų jos padalinių veiklą;

Išanalizuoti logistikos veiklos sritis vykdomas įmonėje bei klientų atsiskaitymus už suteiktas paslaugas;

Susipažinti su įmonėje taikomomis logistinėmis operacijomis ir pagrindiniais dokumentais bei išanalizuoti operacijų funkcijas;

Išsiaiškinti kokią atsargų laikymo įranga ir informacines sistemas naudoja įmonė;

Kiekvienas klientas gali pasirinkti ne tik norimą geriamojo vandens rūšį, bet ir jo talpą. Vandens talpą galima pasirinkti iš 4 variantų: 19l, 5l, 1.5l ir 0.5l. Už produkciją galima atsiskaityti įvairiais būdais, kuris klientui labiausiai priimtinas: grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu.

UAB „Sidabrinė srovė“ pagrindinis padalinys yra Šiauliuose, iš kurio produkcija išvyksta į kitus padalinius: Klaipėda, Kauną ir Vilnių. Kiekvienas iš šių padalinių turi ir savo aptarnaujamas teritorijas – miestus bei rajonus.

Šiauliai – Kuršėnus, Panevėžį, Radviliškį, Kelmę, Raseinius, Pakruojį, Pasvalį bei šių miestų rajonus;

Šiaulių UAB „Sidabrinė srovė“ padalinį sudaro: įmonės direktorius, komercijos direktorė, vadybininkai, buhalterė bei vairuotojai. Kiekvienas iš jų yra atsakingas už tam tikrą veiklą ir privalo ją koordinuoti, kad įmonė nepatirtų nuostolių ir darbas vyktų sklandžiai.

Įmonės direktorius – koordinuoja darbuotojų veiklą, atsakingas už darbų saugą bei atsakingas už naujovių įdiegimą įmonėje.

Komercijos direktorė – bendrauja su esamais klientais ir potencialiais naujais klientais, koordinuoja įmonės darbuotojų veiklą bei kitų padalinių (Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus) veiklą, sprendžia su klientais iškilusias problemas.

  • Microsoft Word 722 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2281 žodžiai)
  • Kolegija
  • Saulius
  • Praktika logistikos įmonėje praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Praktika logistikos įmonėje praktikos ataskaita . (2017 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-logistikos-imoneje-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 17:37
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo