Praktika mokykloje


Pedagogikos praktikos ataskaita. Verkių mokykla- daugiafunkcinis centras. Refleksija. Ugdytinių delinkventiško elgesio planai. Anketinė apklausa.


Tyrimo rezultatai rodo, kad didžioji vaikų dauguma, nemėgsta užsiemimų todėl, kad jiems tiesiog nepavyksta jų atlikti, tačiau galima, pastebėti, kad vaikai nemėgsta judėti.

Taip pat pastebėjau, kad yra vaikų, kurie nemėgsta dirbti grupelėmis, geriau darbą atlikti pavieniui.Manau, kad reikėtų vaikus pratinti ir mokinti dirbti užsiemimus grupelėmis, išmoktų geriau bendrauti su kitais vaikais, mokėtų vienas kito išklausyti ir patarti.

Galima, sugalvoti linksmus žaidimus poromis ir grupelėmis, sugalvoti estafetes, tai lavintų vaikų pojutį bendrauti ir vaikai pajudėtų šiek tiek. Kartu į žaidimus galima įtraukti ir tevelius, kad vaikams būtų smagiau. Juk visas bendravimas ir rūpinimasis kituo eina iš šeimos į aplinką, todėl reikia raginti tėvelius ir įtraukti kartu į užsiemimus su vaikais.

Praktika mokykloje. (2014 m. Balandžio 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/praktika-mokykloje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 05:37