Praktika prokuratūroje - prokuratūra praktikos ataskaita


Praktikos ataskaita prokuraturoje. Praktikos ataskaita prokuratura. Praktika prokuraturoje atsiliepimai. Darbo sutartis prokuraturoje. Teisesaugos institucijos praktikos isvados. Mokomoji praktika prokuraturoj. Praktikos ataskaita apie darba prokuraturoje. Darbo tikslas prokuratura cv. Darbas prokuraturoje. Praktika teisėsaugos institucijoje.

Įvadas. Prokuratūra. Prokuratūros sistema. Generalinė prokuratūra. Teritorinės prokuratūros. Prokurorai ir prokuratūros personalas. Prokurorų skatinimas ir tarnybinės nuobaudos. Prokurorų atributai. Lr prokuratūros veiklos teisiniai pagrindai. Lr prokuratūros veiklos kontrolė. Tarptautinis bendradarbiavimas. Prokuratūros uždaviniai ir funkcijos. Generalinės prokuratūros uždaviniai ir funkcijos. Teritorinių prokuratūrų uždaviniai ir funkcijos. Lr prokuratūros ir teismų santykis. Prokuratūros vertinimas visuomenės požiūriu. Išvados. Literatūra. Priedai.

Kiekviena demokratinė valstybė pirmiausiai turi rūpintis žmogumi, jo saugumu ir gerove. Žmogaus saugumu ir gerove turi rūpintis ir mūsų valstybė. Teisėsaugos institucijos užtikrina galiojančios teisės apsaugą .

O kas gi yra teisėsauga? Teisėsauga – veikla, kurios metu yra įgyvendinama, realizuojama teisė ar jos sistema

Mūsų pasirinkta ir išnagrinėta darbo tema yra prokuratūra. Tai viena iš pagrindinių teisėsaugos institucijų. Šios temos pasirinkimą lėmė siekis plačiau susipažinti su prokuratūra.

Prokuratūra — teisėsaugos institucija, veikianti ne kito politinio ar ekonominio valdžios organo ar savo pačios, bet visuomenės vardu bei vykdydama savo pareigas paiso visuotinių interesų.

Nagrinėjant šią aktualią , pradedančiosioms studijuoti teisę studentėms temą, susidurta su prokuratūros sistema, tarnybinėm nuobaudom, prokurorų atributais, prokuratūros veiklos teisiniais pagrindais, bei uždaviniais. Nagrinėjant šia temą , atlikome apklausą UAB „Tikroji turto kaina“ kontoroje, kurioje apklausiame mums gerai žinomą advokatą Saulių Vaikšnorą ir jo kontoroje dirbančius teisininkus. Atlikusios apklausą padarėme išvadą.

Darbo objektas - Lietuvos Respublikos prokuratūra.

Darbo tikslas - atskleisti prokuratūros sampratą, išanalizuoti prokuratūros uždavinius ir sužinoti, kaip mūsų dabartinė demokratinė visuomenė vertina šią instituciją.

Darbo uždaviniai:

1.Išnagrinėti teisėsaugos institucijos įsikūrimą, jos veiklą reglamentuojančius teisės aktus.

2.Išanalizuoti teisėsaugos institucijos veiklą , ataskaitas, strateginius planus.

3.Pasidomėti , koks visuomenės požiūris apie prokuratūrą.

  • Microsoft Word 97 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (3328 žodžiai)
  • Universitetas
  • Do*
  • Praktika prokuratūroje - prokuratūra praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Praktika prokuratūroje - prokuratūra praktikos ataskaita. (2012 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-prokuraturoje---prokuratura-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 29 d. 08:19
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo