Praktika Splius


Splius praktika. Praktika siauliuose.

Įvadas. Įmonės kompiuterių tinklo struktūra. Įmonės naudojama techninė įranga. Įmonės kompiuterių tinkle naudojamos paslaugos. Papildomos tinklo techninės įrangos poreikis ir analizė. Įmonės tinklo potinklio ir tinklo saugos užtikrinimo sprendimas. Suprojektuoto tinklo ir saugos sprendimų integravimas. Projektui tinkamiausia techninė ir programinė įranga. Testavimas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Praktika atlikau UAB „S plius“. Įmonė kuria informacinę erdvę Šiauliuose, Klaipėdoje, Joniškyje, Radviliškyje bei Kuršėnuose, siekiant vartotojams pateikti kokybiškas, pigias ir naujausiomis technologijomis pagrįstas paslaugas. „S plius“ užsiima kabelinės televizijos tinklų statyba ir eksploatacija, analoginės, skaitmeninės ir raiškiosios televizijos retransliacija, autorinių televizijos laidų rengimu, interneto kabeliniais ir optiniais tinklais, reklamos gamyba, NTT fiksuoto ryšio tiekimu, savaitraščio „Šiauliai plius“ leidyba. „S plius“ savo veiklą pradėjo nuo 1996 m. Dabar modernizuotais tinklais retransliuojamas programas jau stebi virš 100 000 žiūrovų, gyvenančių Šiauliuose, Joniškyje, Radviliškyje ir Kuršėnuose. Nuo 2005 m. „S plius“ savo vartotojams pasiūlė skaitmeninės televizijos paslaugas, o nuo 2007 m. gyventojai jau gali naudotis nepriekaištinga didelės raiškos televizija.

Nuo 2000 m., pradėjus teikti interneto paslaugas, „S plius“ bendruomenė pasipildė daugiau nei 21 000 interneto vartotojų. Dabar internetu gali naudotis ne tik Šiaulių ir Radviliškio gyventojai, bet ir Šiaulių rajono gyvenviečių vartotojai, kuriuos „S plius“ pasiekia bevieliu būdu.

Praktikos uždaviniai:

1. Išanalizuoti įmonės kompiuterių tinklo struktūra .

2.Išanalizuoti ir įvertinti įmonės poreikį papildomai tinklo techninei įrangai, paslaugoms, saugaus darbo sprendimams.

3. Pagal gautus analizės rezultatus suprojektuoti įmonės tinklo potinklį arba paslaugą, arba tinklo saugos užtikrinimo sprendimą.

4. Aprašyti suprojektuoto potinklio, paslaugos, saugos sprendimo integravimo įmonės kompiuterių tinkle sprendimus.

5. Paringti projekto realizavimui tinkamiausią techninę arba programinę įrangą.

6. Atlikti parengto potinklio ar paslaugos testavimą.

  • Informatika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 2847 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (1956 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deivydas
  • Praktika Splius
    10 - 2 balsai (-ų)
Praktika Splius. (2013 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-splius.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 02:46
×