Praktika švietimo įstaigoje (su supervizija)


Atvejo analizė. Įvertinimas. Planavimas. Įgyvendinimas. Ažvalga. Praktikoje įgytos patirties refleksyvioji analizė. Ne socialines paslaugas teikiančios institucijos. Pristatymo struktūra. Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinė mokyklos pristatymas. Institucijos struktūra. Socialinio darbo, socialinių paslaugų struktūrinis padalinys institucijoje. Stepono dariaus ir stasio girėno vidurinės mokyklos socialinis pasas. Literatūros sąrašas.

Šeima gyvena priemiestyje, mažame kaimelyje, Šioje šeimoje auga Saulius(vardas pakeistas), jo brolis bei maža sesutė. Mama viena augina tris nepilnamečius vaikus, išsituokusi, jais rūpinasi, pagal savo galimybes bei supratimą. Savo nuosavo gyvenamo namo neturi, gyvena pas savo mamą, kuriame dar gyvena brandaus amžiaus mamos brolis, kuris piktnaudžiauja alkoholiniais gėrimais, niekur nedirba ir gyvena iš gaunamos senos mamos pensijos.

Sauliaus mama baigusi profesinę mokyklą, įgijusi batsiuvės profesiją, bet taip pagal ją ir nedirbo. Dirbo kartu su mama kolūkyje. Darbe ir po darbo nevengė išgerti. Sutiko panašaus likimo draugą ir susituokė, kuris buvo linkęs girtauti, kelti triukšmą namuose ir smurtauti prieš žmoną ir vaikus, įsiveldavo į įvairius nusikaltimus. Už vagystes, sukčiavimus ne kartą teistas. Visiškai nesirūpino savo vaikais ir žmona. Nepakeldama patyčių, smurto išsituokė. Šiuo metu mama augina vaikus, turi tris ha. žemės, iš kurios pajamos labai mažos, todėl šeimos biudžetas labai skurdus.

  • Sociologija Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 33 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (3178 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jurgita
  • Praktika švietimo įstaigoje (su supervizija)
    10 - 3 balsai (-ų)
Praktika švietimo įstaigoje (su supervizija). (2013 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-svietimo-istaigoje-su-supervizija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 04:36
×