Praktika transporto įmonėje


Praktikos ataskaita transporto imoneje. Transporto imones praktikos ataskaita. Ekspeditoriaus praktikos ataskaita. Praktikos ataskaita krovinių pervežimo įmonėje. Veiklos rūsis transporto pervežimai praktikos ataskaita. Ptaktikos ataskaita transportas. Kosmetologijos pažintinės praktikos ataskaitos darbai. Praktika ekspeditorių įmonėje. Transporto įmonė skaidrės. Verslo praktika transporto imoneje.

Aš atstovauju pervežimo įmonę uab „cito line“, kuri užsiima krovinių ekspedijavimu.

Pagrindiniai krovinių vežimo technologijos principai ir informacinių technologijų transporte principai iš esmės nepriklauso nuo transporto rūšies. Juk bet kokiu atveju krovinį reikia paimti iš krovinio siuntėjo ir jį pristatyti krovinio gavėjui. O krovinio gavėjui ar siuntėjui visiškai nerūpi krovinio vežimo maršrutas ar būdas. Juos laisvai gali pasirinkti ekspeditorius atsižvelgiant į vežimo kainą, greitį ar saugumą.

Taigi ekspeditorius perima ir tokius vežimus, kaip prekių išskirstymas vartotojams ( didmenininkams, dileriams, distributoriams). Kartu su prekių išskirstymu ekspeditorius užsiima ir finansinių klausimų bei reikiamų dokumentų tvarkymu.

Ekspeditorius susiduria su papildomais darbais, kurie susiję su naujų pareigų atsiradimu, esant tendencijai smulkėti kroviniams ir didėti skirtingų siuntų kiekiui. Reikėtų paminėti papildomus dokumentus : sąskaitos, lydraščiai, važtaraščiai, prekių draudimus, atsakomybė dėl vežimo terminų įvykdymo, sandėliavimas, prekių supakavimas. Kai kurie iš šių darbų vadinami pridėtinės vertės darbais, kuriuos atlieka ekspedicinės įmonės, norėdamos pritraukti daugiau klientų.

Tikrasis ekspedicinis verslas yra labai smulkus, daug kruopštumo ir atsakomybės reikalaujantis darbas, nes ekspeditorius turi rūpintis, kad vežimo procesas vyktų sklandžiai. Jis savo darbą atlieka priimdamas valdymo sprendimus. Taigi kartu su prekių judėjimu turi būti perduodama ir valdymo informacija. Šios informacijos perdavimas ir yra pagrindinis ekspeditoriaus darbas.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (568 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marijus
  • Praktika transporto įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Praktika transporto įmonėje. (2012 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-transporto-imoneje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 23:16
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo