Praktika turizmo įmonėje - ataskaita


Praktika turizmo įmonėje - ataskaita. Įmonės veiklos pristatymas. Organizacinės struktūros sudarymas.


Pateiktame darbe yra aprašoma penkių savaičių (2010 04 19 ir 2010 05 21) profesinė praktika, kuri buvo atliekama turizmo įmonėje UAB „Mūsų Odisėja“ M.K. Čiurlionio g. 15, Kaunas.

Pagrindinis praktikos tikslas - išmokti pritaikyti teorines žinias konkrečioje įmonėje dirbant tiesiogiai su klientais.

Lakšmė- grožio, meilės, laimės deivė, vaizduojama sėdinti ant lotoso žiedo.

Odisėja- pagal senovės graikų epines poemas „Odisėja“ pavadinimą- nuotaikinga kelionė, klajonė. Arčiausiai prie turizmo. Nugalėjo jausmu ir artumu šis variantas, tik teko pridurti „mūsų“.

Štai tokia įdomi „Mūsų odisėjos“ vardo istorija ir vadovaujantis firmų vardų nuostatais valstybiniame patentų biure 1997m. lapkričio 26 buvo įregistruotas firmos vardas uždaroji akcinė bendrovė „Mūsų odisėja“, o vadovaujantis Lietuvos Respublikos įmonių rejestro įstatymu, Kauno miesto savivaldybėje įregistruota įmonė buvo 1997m. lapkričio 28 dieną.

Perskaičius „Mūsų Odisėja“ metraštį radau, kaip bendrovė pristato savo veiklą:

Šiltas direktorės bendravimas, šventinės premijos, gimtadienių ir įvairių švenčių šventimas sukuria darbštų ir atsidavusį kolektyvą, darbuotojai jaučia paskatą dirbti, nes žino, kad jų darbas bus įvertintas.

Vartotojai. Verslininkai turi gerai išanalizuoti vartotojų poreikius, atsižvelgti į jų norus. Todėl “Mūsų odisėja“ savo paslaugas stengiasi pateikti kuo labiau priimtiną plačiai visuomenei ir individualiems žmonėms. Taip organizacija sudaro sąlygas turėti kuo daugiau vartotojų.(2)

  • Microsoft Word 53 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1057 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eimantas
  • Praktika turizmo įmonėje - ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Praktika turizmo įmonėje - ataskaita . (2017 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-turizmo-imoneje-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 14:08
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo