Praktika UAB „Baltieva“ įmonėje


Profesinės praktikos ataskaita. Įmonės valdymo struktūra. Atliekamų darbų technologiniai techninės priežiūros ir remonto procesai. Įvadas. Įmonės analizė. Įmonės valdymo struktūra. Atliekamų darbų technologiniai (techninės priežiūros ir remonto) procesai. Išvados.


Aš esu automobilių techninio eksploatavimo antro kurso studentas ir šiemet turėjau galimybę atlikti profesinę praktiką. Praktikos trukmė – 6 savaitės. Ją atlikau UAB “Baltieva”, škoda centre, esančiame Veiverių g. 145 (Kaunas). Praktiką atlikau servise, techniku.

Profesinės praktikos tikslas – surinkti visa informaciją apie įmonę, kurioje vykdžiau praktiką.

Tema/tikslas – susipažinti su įmonės technologiniu procesu, naudojama įranga, techniniais – ekonominiais rodikliais.

Direktorius atsakingas už visos įmonės valdymą, vadovauja darbuotojams, įvertina darbo rezultatus, ieško naujų klientų, kuria įmonės strategiją ir t.t.

Salono priėmėja atsakinga už klientų aptarnavimą bei nukreipimą, pagal kliento norimas paslaugas.

Vadybininkai atsakingi už automobilių pardavimus, individualių pardavimų planų sudarymą, bandomuosius važiavimus ir kitų pinginių reikalų tvarkymą, susijusį su automobilių pardavimu.

Serviso vadovas atsakingas už viso serviso darbą, sandelio darbuotojų efektyvų darbą, taip pat priima klientus, norinčius atlikti automobilių techninę priežiūra, ar remontą ir juos perduoda serviso vyriausiajam mechanikui.

Vyriausiasis mechanikas priima klientų automobilius, sudaro serviso knygutes ir priskiria automobilius mechanikams ir elektrikams.

Sandėlio darbuotojai atsakingi už kruopštų ir nenutrūkstamą detalių ir žaliavų tiekimą mechanikams, taip pat už naujų detalių priėmimą ir sandėliavimą.

  • Mechanika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 74 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (790 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Praktika UAB „Baltieva“ įmonėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Praktika UAB „Baltieva“ įmonėje . (2017 m. Lapkričio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-uab-baltieva-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 18:07
×