Praktika UAB „Vyčio komisarai“ įmonėje


Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės juridinis tipas. Teikiamų paslaugų asortimentas. Žaliavos, medžiagos naudojamos paslaugoms. Žaliavų, medžiagų asortimentas. Tiekimo šaltiniai. Paslaugų procesas. Paslaugų realizavimas. Paslaugų ir įmonės reklama. Įmonės sandėliai. Įmonės darbo laikas. Organizacinė valdymo struktūra (schemaDarbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas įmonėje. Aplinkosauga ir ekologija. Išvados. Priedai.


Įmonė, kurią aš pasirinkau praktikos atlikimui yra visai nauja, kuri gyvuoja 5-erius metus, todėl man buvo įdomu sužinoti, kaip veslą vysto šiuolaikinės kartos, ar jie remiasi naujovėmis, ar bando žmonėms užtikrinti saugumą naujomis technologijomis ir remtis nauja technika kaip užtikrinti saugumą. Man buvo įdomu sužinoti kokie žmonės užtikrina mūsų turto, bei mūsų pačių saugumą.

UAB „Vyčio komisarai“ –Tai licencijuota, stipri, saugios aplinkos kūrėjų komanda, sukurta dirbti naujoviškai. Pagrindinis tikslas – išspręsti kliento problemas. Įmonė vadovaujasi nestandartiniais, inovatyviais metodais.

Paslauga susijusi su žmogaus ir jo turto saugumu nėra prekė ant lentynos. Kiekvienas atskiro kliento ar objekto saugumo lygis yra unikalus ir skirtingas. Nustatydami kainas visuomet atsižvelgia į esamas ir būsimas darbų apimtis bei kliento norus, galimybes. „Vyčio komisarų“ paslaugų  ir kainų politika orientuota ne į klientų kiekybę, bet į nepriekaištingą, koncentruotą paslaugos atlikimą. UAB „Vyčio komisarai“  didelį  dėmesį skiria kvalifikuoto personalo paieškai, atrankai, nuolatiniams mokymams ir motyvacijai. Investuoja į mokslinius tyrimus.

Visi žinome, kad yra ne vienas įmonės tipas, bet ne kiekvienas žino kokių tų tipų yra ir kuo jie skiriasi vieni nuo kitų, kokias funkcijas kiekvienas tipas atlieka ir ką turėtume žinoti norėdami įkurti UAB, AB, IĮ, VŠĮ. Trumpai supažindinsiu su šiais tipais.

AB (akcinė benrovė) – privatus juridinis asmuo. Ribotos civilinės atsakomybės. Negali būti pertvarkoma į UAB. Akcinės bendrovės buveinė turi būti Lietuvos Respublikoje. Steigėjų (akcininkų) skaičius – neribojamas. Pradinis (įstatinis) kapitalas – 44000,00EUR (įstatinis kapitalas padalinamas į dalis, vadinamas akcijomis).

  • Microsoft Word 225 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1457 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Sonata
  • Praktika UAB „Vyčio komisarai“ įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Praktika UAB „Vyčio komisarai“ įmonėje. (2020 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-uab-vycio-komisarai-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 15:27
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo