Praktika vaikų globos namuose


Refleksija apie vaiku globos namus. Praktikos ataskaita vaiku globos namuose. Praktikos refleksija. Globos namu praktikos ataskaita. Kursinis vaiku globos namai. Kauno vaikų namai atžalynas. Praktikos analize vaikai globos namuose. Vaiko praktikos ataskaita. Konfliktai vaikų globos namuose. Kursiniai darbai apie vaikų globos namus.

Praktika kauno „atžalyno“ vaikų globos namuose. Praktikos refleksija. Praktikos ataskaita.

Atlikdama praktiką, daug bendravau su „Atžalyno“ globotiniais, kalbėjausi, žaisdavau, padėdavau apsirengti ir nusiprausti. Teko rūpintis buitiniais dalykais. Vykdavau į prekybos centrą parvežti reikalingų daiktų. Bendravau su įstaigos vadovybe ir darbuotojais, susipažinau su dokumentais, rinkau duomenis apie „Atžalyną“.

Praktikos metu teko globoti autizmu sergantį berniuką, tad pastebėjau, kad visuomenėje vis dar vyrauja neįgaliųjų stigmatizavimas. Jiems priskirta stigma dažniausiai tampa pagrindiniu rodikliu, reguliuojančiu bendravimą su kitais visuomenės nariais. Asmeniui jo negalios apibrėžtas elgesys tampa socialine role, mažėja savo vertės suvokimas ir gebėjimas prisitaikyti prie socialines aplinkos.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (667 žodžiai)
  • Universitetas
  • Humanitarai
  • Praktika vaikų globos namuose
    10 - 1 balsai (-ų)
Praktika vaikų globos namuose. (2013 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-vaiku-globos-namuose.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 23:13
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo